Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek költözzünk össze,...

Szerintetek költözzünk össze, vagy ne?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, a barátom 22.

A kapcsolatunk elég bonyorult. Nem is tudom hol kezdjem..

Van egy lány, akivel 15 évesen járt 2 hónapot, nevezzük most R-nek. Azért szakítottak, mert a barátommal kikezdett R legjobb barátnője és végül úgy állította be a csaj, hogy R azt higyje a barátom mozdult rá. Kevés ideig voltak együtt és nem is volt köztük semmi komoly (szex pl.), de a barátom elmondása szerint sokat szenvedett miatta.

Pár hónap múlva mégis összejött egy másik lánnyal, nevezzük most K-nak. Vele azért jött össze, hogy elfelejtse R-t, de időközben beleszeretett. Aztán valami csoda folytán K és R osztálytársak lettek és mondhatni barátnők is. Ez a barátomnak nem tetszett és 3,5 év szenvedés után szakítottak K-val. (Nem csak R miatt.. sok minden nem ment köztük, de azért R is az indokok közt volt).

Ekkor én már ismertem a barátomat, de semmi se volt köztünk..viszont sokat beszélgettünk.Nagyon jól ismerem a történetet. Végül is megszakította K-val a kapcsolatott, elvileg miattam. R-rel pedig amúgy sem volt sosem jóba a szakításuk után.(Neki amúgy is volt szinte végig kapcsolata)

Most féléve velem van együtt a srác, és úgy érzem szeret..szeretne velem összeköltözni is, de pár napja megnéztem R-t facebookon és láttam, hogy a barátom minden képét belájkolta. Én azt se tudtam, hogy ismerősök. Kérdeztem barátomat, hogy beszélni is szoktak-e..azt mondta, hogy nem..és nem is érdekli már őt egyáltalán. Akkor minek lájkolgatja?

Nem vagyok féltékeny tipus, de 7 éve ott van az életében R és a szomorú igazság az, hogy nekem úgy tűnik ez nem miatta van.Meg ahol anno összejöttek oda nem szeret menni a barátom, mert ott csak Rá tud ..meg arra a napra gondolni, és ezt Ő maga mondta. 7 éve volt ez az egész és kemény 2 hónapig tartott...Szerintetek még szereti? K egyszer mondta nekem, hogy míg együtt voltak végig attól félt, hogy egyszer majd R újra akarja kezdeni vele és tudja, hogy a barátom( aki akkor még az ő barátja volt )örömmel visszamenne hozzá.Most én is ettől félek.Van értelme, hogy összeköltözzünk? Mert ezt leszámítva úgy érzem engem szeret.


2015. febr. 18. 14:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem olvastam végig és nem is fogom. Aki felnőttnek képzeli magát de még befolyásolja az életét bármilyen módon a 15 éves korabeli 2 hónapig tartott kapcsolata, az senkivel ne költözzön össze. Túlságosan tinédzser-rizsa ez az egész, már megbocsáss. Felnőtt emberek költözzenek össze, ne gyerekek.
2015. febr. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Fél év után még minek összeköltözni? Főleg, ha ennyire nem vagy biztos magatokban.
2015. febr. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyerekek vagytok még. Amíg az idióta facebook-lájkolgatás-ki mit mondott szentháromságban forogtok, addig teljesen felesleges az összeköltözés.
2015. febr. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A feléig olvastam, mert tovább nem bírtam.

Biztos, hogy 21 éves vagy, nem 16?

2015. febr. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a "lájkolgatások" gyerekesek, de női szemmel tudom, hogy bántó tud lenni.

Elvileg azt mondod, hogy a barátod oda sem szeret menni ahol összejöttek, magyarán azt gondolná az ember, hogy teljesen ki akarja iktatni az életéből a kiscsajt.

Ahhoz képest a képeit elnézegeti.

Én bizonytalan lennék.

Amúgy az a fura, hogy egy fiú 22 éves korára megkomolyodik, és nem jut eszébe a 15 éves gyerekkori kapcsolata főleg ha csak 2 hónapos.. :/

De akkor minek figyeli, lájkolgatja?

Én megbeszélném vele, de ha elhitetné velem, hogy szeret és nem érdekli a csaj, akkor is bizonytalan lennék....


22N

2015. febr. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Korai.
2015. febr. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed, a 22 éves barátodból bármilyen érzemet képes kiváltani a kora tinédzserkori 2 hónapos diákszerelme, aki csúnyán dobta, akkor nem csak a költözés rossz ötlet, de a kapcsolat is. Bizonyos helyeken még mindig csak rá tud gondolni?? Akkor ő megrekedt a 15 éves szinten - felnőtt ember tudná, hogy az az egész komolytalan volt - úgyhogy neked nincs mellette keresnivalód. Azok szoktak ennyire a múltban ragadni, akiket a jelen nem tesz boldoggá. Legyél te is a múltja, hátha akkor észbe kap, hogy mégis értékes voltál.
2015. febr. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én bizonytalan lennék.

Fura, hogy 7 év után sem felejtette el a 2 hónapos kapcsolatát.

A fiúk ahogy idősödnek elfelejtik ezt..és hogy arra sem akar menni ahol összejöttek, valamiért nagyon rá gondol.. de közben mégis a képeit nézegeti.. nekem ez fura..

Megpróbálnék beszélni vele de nem biztos hogy elhinném neki hogy szeret és nem érdekli az a másik lány..

de miért ennyire megrázó neki 7 év után 2 hónap???

Ezeket a tini gyerekszerelmeket elfelejtik ilyen korukban a fiúk főleg ha csak 2 hónapos volt...


22N

2015. febr. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
68%
Amúgy nem bonyorult, hanem bonyolult...így kell helyesebben írni.
2015. febr. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ne költözzetek össze.


Ettől függetlenül az összes volt bnőm képét szoktam lájkolni, pedig 7 éve élek a párommal.

2015. febr. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!