Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a házasság után igenyte...

Milyen a házasság után igenytelenne való férfi vagy nő?

Figyelt kérdés
Neked mi számít ebbe bele milyen a házasság után igénytelen nő,férfi? Szőrös, zsíros hajú, koszos ruhában lévő, büdös?
2015. febr. 13. 14:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
Így unblock.
2015. febr. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

A külsőségeit tekintve kb ez amit leírtál, plusz: a környezetére igénytelenné válik. (nem igényli maga körül a rendet, tisztaságot.)


N

2015. febr. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%

zsíros haj, szőr, túlzott elhízás (nem terhesség, betegség miatt!),= szóval unblock a külső megjelenés


környezetre való igénytelenség

2015. febr. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
azért ezek inkább a csövesekre jellemző tulajdonságok. A házasságnál inkább az van, hogy a nő vagy a férfi tetszeni akar a házasság előtt, utána meg már nem. Pl. a nő tűsarkúban, csiniben van általában, otthon is szép ruhában, házasság után már jó neki a szakadt melegítő is. Vagy amikor a férfi abbahagyja az edzést az esküvő után és hízik 40 kilót, mint pl. az én férjem :) De azért fürdeni, hajat mosni szokott.
2015. febr. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
EN BLOC, hát nem igaz. Miért kell idegen kifejezést használni ha leírni nem tudjátok?
2015. febr. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

Zsíros haj, koszos vagy szakadt, kinyúlt, elhasznált ruhák, büdös testszag vagy lehellet, szőrtelenítés hiánya (nőknél bárhol férfinél meg ugye arcon, ha nem szakállas vagy bajszos egyénről van szó, ill. szemöldök burjánzása)... lusta körmöt vágni, stb. tehát a személyi higiénia teljes hiánya.

Plusz az, ha lusta a házimunkát elvégezni bármelyik.

2015. febr. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Amiket leírtál és igénytelenségbe belatartozik az is, ha az otthonukat nem tartják rendben, nem takarítanak, nem dobják ki a szemetet, egymásra, sem magukra nem fordítanak gondot.
2015. febr. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
A külsőségeken kívül, amiket eddig írtak, nekem ide tartozik az is, ha már nem azzal a tisztelettel beszélnek egymással, ha korábban szívesen meglepték egymást valamivel (legyen az egy gyertya meggyújtása este, vagy egy szelet csoki, vagy a másik kedvenc fürdősója), de egy idő után már nem.
2015. febr. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%

EN BLOC így.

Megfelel?

2015. febr. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
96%

Elhízás, amin segítség ellenére sem hajlandó korrigálni.

Naponta alkohol. Szüleim alkoholisták, ki vagyok élezve erre a dologra, nem érzem azt, hogy napi szinten le kéne gurítani akárcsak egy sört is. Nem beszélve a sörhasról, ami szintén taszító.

Nem tisztálkodik rendesen. Ebbe beletartozik, hogy esteleg büdös, több napja zsíros a haja, nőknél vehetjük a szőrtelenítést is, de ez megint ízlés kérdése, egyre több pasi szereti, ha szőrös vki odalent... Mindegy nem fejtem ki.

Nem ápolja a fogát. De szerintem ez nálunk nem is lesz téma, párom is és én is fogorvostan hallgatók vagyunk :D

Igénytelen a környezetére: felőle napokig rohadhat a mosatlan a konyhában, az n+1 csomag szemét, kakimaradékos a WC rendszeresen stb.

Ennyi jutott eszembe.

2015. febr. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!