Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan békülhetnék ki velük?

Hogyan békülhetnék ki velük?

Figyelt kérdés

Majdnem fél éve ismerjük egymást, és 1 hete jöttünk össze barátommal, aki roma származású. Még mielőtt mindenki rosszra gondolna, nem kell általánosítani, mert normális, van munkája is. Tegnap találkoztam a családjával is, akik jól fogadtak, viszont az én szüleim már kevésbé. Miután barátom elment kaptam a fejmosást, hogy hogy képzeltem, hogy egy ilyen emberrel szeretnék együtt lenni stb.

Pedig még csak egyszer beszéltek vele és szerintem ennyiből nem kéne elitélniük.

Most én vagyok a rossz, ma is egésznap mondogatták, hogy jobb lenne ha otthagynánk egymást.


19/l


2015. febr. 12. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Nem lesz jobb. Ha rágörcsöltek erre, akkor ez már így marad.


Ettől függetlenül talán idővel megszokják. Te ismered fél éve, ez sem valami sok, egy hete vagytok együtt, ez pláne nem.

Az se világos, hogy egy hét után minek hazavinni egy pasit, én mindig vártam vele legalább pár hónapot, hogy kiderüljön, együtt maradunk-e egyáltalán.

2015. febr. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%

Üdv a klubban :) Nekem 12 éve arab férjem van, szóval az se volt egy egyszerű menet az elején.

Ha nem rasszisták, csak előítéletesek, akkor egy idő után maguktól megbékélnek majd, ha látják, hogy normális, kedves és szeret téged. Nem kell győzködni őket, felesleges.

Ha rasszisták, akkor soha nem fogják befogadni és utálni fogják akkor is, hogyha egy földre szállt angyal. Sajnos ez van.

2015. febr. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én páromat 8 év után sem fogadja el az apám,csak egyszer beszéltwk telefonon,mikor is azt akarta megtudakolni a párom,h mikor tudnának beszélni velem kapcsolatban...azt mondta apám,h velem megüzrni...6 éve üzeni. Ebben az évben egybe kelünk,8, 10fő max... Anyukám,hugom ott lesz.

És a párom még nem is cigány. Mentőgépkocsi vezető, alkalmanként autotszerel, vagy a másodállásában dolgozik...micsoda egy tróger alak,aki 7,5 éve eltart, (amig fosulira jártam addig biztos),utána én is dolgoztam/dolgozok.


Ne várj csodát. A vér nem válik vízzé alapon mondogathatod,hogy milyen rendes ember,nemfog neked senki hinni.

2015. febr. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Adj időt nekik, idővel ha együtt maradtok, a szüleid is látni fogják, hogy boldog vagy, és ha nem is fogadják el, legfeljebb békén hagynak. Éld a saját életedet, és ne próbáld rávenni őket, hogy megszeressék. Nekem is volt cigány srácom, értem a problémád.
2015. febr. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!