Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyre tobbet vitazunk a...

Egyre tobbet vitazunk a parommal. Mit csinaljak? Bovebben lent.

Figyelt kérdés
Eljegyzesunkig minden mese szep volt. Megerto volt, kedveskedett, segitett itthon. aztan megszuletett a kislanyunk, a kialvatlansag mindket reszrol turelmetlenebbek lettunk. kislanyunk meg nem alussza at az ejszakat, eddig meg o egyszer sem kelt fel hozza. itthon semmit sem segit, ugy kell raszolni h segitsen, akkor meg besertodik h o dolgozik. de ugyanakkor en is dolgozom. meg a minimalisat sem csinalja meg h a szennyest a szennyestartoba tegye es ne ledobja a foldre. mindent elol hagy es nem erdekli. Tv-ben is allandoan azt kell nezni amit o akar, az h engem mi erdekel nem lenyeg. nem beszelve h a gyerek elott nezi a krimi hulye sorozatait es en nem szeretem h a kislany ezeket latja. attol meg h fel eves nem jelenti h nem tudatosul benne az a sok oldokles. egy meset nem lehetett vegignezni mert vagy a sport megy vagy a krimi vagy a hulye komediaja. ha raszolok vagy besertodik vagy lehord h miert nem erdekel. Tovabba allando vitaink vannak a csaladom miatt. nem mondom h tesom meg a felesege alszent, sot nem szeretem a sogornomet, de elfogadtam. nem vagyunk legjobb baratnok de nem dolgozok alaja. viszont allando vitak vannak ha pl tesom megker vmire, pl ha megyunk piacra akkor veszunk extra hust persze kifizetik. de a paromnak ez faj, h miert nem mennek ok is. engem meg nem erdekel mert extra ket kilo nem nyomja le a kezemet, masreszt ok is megteszik ezt a szivesseget nekunk. vagy tesomek megkertek mikor utazunk haza sogornom hadd jojjon velunk h lathassa a szuleit otthon. persze ebbol is vitak vannak. en szemszogombol nem nyomja lejjebb a repulogepet, nem en fizetem a jegyet tehat nem erdekel h jon vagy nem. de paromat ez idegesiti es allandoan vitazik emiatt. en eleg bekes termeszet vagyok de ha kihoznak a sodrombol akkor onnan mar nincs visszaut. eddig orommel szerveztem az eskuvonket, de most mar elment tole a kedvem. ugy erzem h nyeregben erzi magat es teljesen mindegy szamara h en mit szeretnek lenyeg h o mit akar. en meg nem vagyok az a tipus aki tur es ha odamondok akkor erosen odamondok. engem a vitazas faraszt raadasul a gyerek is nyugtalan ilyenkor. szerencsere megvan az anyagi fuggetlensegem, a haz az enyem meg osszecuccolas elott vettem es csak az en nevemen van. anyagilag tobbet hozok haza, tehat nalam nem kerdes h hogy elnek meg, mert egyedul is remekul megelek. igaz h lanyunknak legjobb ha csaladban no fol, de nekem ezek a vitak nem kellenek es mar nagyon unom h nem tellik el egy nap vita nelkul. nekem el kene viselnem a hulye csaladjat soha nem modok roluk rosszat, pedig tudnek, mikor koszos kezzel allandoan a gyerek kezet fogdossak es nem nem gyozom torolgetni, megis elfogadtam oket olyan koszosnak amilyenek. o miert nem tudja elfogadni h a tesomek felelotlenek. ha nem mi penzeljuk oket nem mindegy honnan teremtik elo a felteteleket? beszelni a parommal nem lehet mert azt hiszi neki van igaza. en olyan tipus vagyok h szeretek segiteni, ha tehetem es van idom, pedig nem jarok templomba imadkozni nap mint nap. o meg allandoan temploba jar de megis sokszor olyan gonosz lelkulete van. bocs h hosszu lett. ti mit csinalnatok?
2010. febr. 11. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Semmiképpen nem mennék hozzá feleségül.Legalábbis egyenlőre.

Sőt szerintem az lenne a legjobb megoldás ha egy időre külön költöznétek.A kislány még ugysem fogja fel mi történik körülötte de az állandó vitázás sokkal rosszaban hathat rá mint,hogy ha egyedül nevelgetnéd.Vannak még rendes pasik a világban és lehet az egyik rád vár.Ne add fel az életed,a vágyaidat önmagadat egy ilyen önző férfiért!!

Egy életed van ne feledd és keresd meg a boldogságod.Valószínűleg nem ez mellett a férfi mellett fogod megtalálni.

2010. febr. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is halaszd el az esküvőt. Várj még egy évet, annyi idő alatt nagyon sok minden kiderül. Egyébként már az is elég árulkodó lehet, hogy mit szól a hírre, hogy te még nem állsz kész a házaséletre! Bocs, nem tudom, h ezt vártad-e, de sztem tényleg nagy hülyeség lenne ilyen körülmények között hozzámenni.
2010. febr. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sok férfi ilyen diszno onzo, ha nyeregben érzi magàt, az enyém is detto lyen, a kulonbség az, hogy egyenlore fggok tole anyagilag ràadàsul, gondolhatod, mit hoz ki belole..nàlunk màr mindjàrt egy éves a baba, lassanvisszamegyek dolgozni, és akor én is valoszinuleg elhuzok..csak azt akarom ezzel mondani, hogy orulj nagyon, hogy jo anyagi helyzetben vagy és annak meg foleg orulj, hogy az onzosége még idejében kiderult!!!halaszd el az eskuvot, és nyisd ki a szemed magad korul, hàtha valaki ràd kacsint;) én is ezt fogom tenni nemsokàra, mert betelt a pohàr nàlam is a bunkosàggal, nem szabad egy egész életet egy paraszttal leélni, és azt megélni plàne, hogy a gyerek elott megalàz egy senki!! arrol nem beszélve, hogy a gyereknek magatartàs-mintàt egy ilyen apa nyujtson??
2010. febr. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat. az igazsag h nagyon nagyot csalodtam benne. nem ilyennek ismertem meg. raadasul mi egyutt eltunk elotte, es nem is butoroztunk ossze hamar. tehat meg az sem h elkapkodtuk volna. nem azert lett rendezve az eskuvo mert a baba jott. Mar tobb mint egy eve elkezdtuk szervezni. es megis, teljesen megvaltozott. ugy fokozatosan a gyerkoc szuletese utan. es tenyleg ugy erzem, mintha most mar nyeregben erezne magat, es mintha meg lenne gyozodve h nem hagyhatom el. pedig en eleg turelmes vagyok de mikor mar betellik nalam a pohar akkor nem ismerek vegleteket es perceken belul cselekszem. mar mondtam neki h ok nalam a hazassag de azt fel is lehet bontani egy mozdulattal tehat azert ne erezze magat 100%-ra. szerencsere nem adtam fel az allasomat, pedig volt bennem egy olyan mozzanat h igen inkabb maradnek otthon tovabb. szerencse h a baba 4.5 honapos koraban visszajottem dolgozni, ugyanabba a pozicioba ahonnan szulni mentem sot meg beremelest is kaptam. Szerencsere tobbet hozok a konyhara, tehat abszolute nem fuggok tole anyagilag. meg szerencse az is h a hazam nem adtam fel es nem adtam el, vhogy bennem volt h jo az ha van. sajnos ismerettsegem koreben is vannak megromlott hazassagok es volt ahol a baratnom fuggott a ferfitol es emiatt nem tudta elhagyni, en mar akkor elhataroztam megprobalom a lehetetlent gyerkoc es karrier, h ne fuggjek senkitol. szerencsere anyu segit a haztartasban igy lehet csinalni a kettot. az egyszer biztos most nagyon elgondolkodtam a kapcsolatunkon es az eskuvon is hiaba most mar nagyjabol minden le van szerveze. es a gond ha ezen igy el kell gondolkodni akkor ott bajok vannak. azt tudom ahogy most van a helyzetunk nem akarom az eletem leelni. es h nem vagyok boldog. vagyis egyeduli boldogsagom a kicsi lanyom, mikor ram mosolyog feledtet velem mindent, es o az az egy amit nem banok a kapcsolatunkbol. o az eletem ertelme. De mindez nem jelenti azt h vele kene maradnom. ezert is voltam masokra kivancsiak h ok h latjak, vagy masok akiknel valtozott a kapcsolat a babo szuletese utan. biztos bennem is van hiba, es az is biztos h nem forditok a paromra annyi idot mint elotte, de hat en sem vagyok csodakra kepes. Mire en agyba kerulok a parom mar alszik. napkozben meg persze ha otthon vagyok babo az elso. en nem ertem a ferfi gondolkodast h lehetnek feltekenyek egy gyerekre, h nem kepesek felfogni h egy noi oszton maskepp mukodik? en mar pedig elhataroztam nem fogom a gyerekt bombolni hagyni csakhogy a parom jol erezze magat. ha nem erti meg a helyzetet akkor tudom sajnalni, de nincs kozos jovonk akkor egyutt. neha kezdem erteni miert akar sok no szinli maradni.
2010. febr. 12. 00:51
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja meg annyi h a csaladom miatt is allandoak a vitak. Igaz ocsemek felelotlen eletet elnek es vannak hiabaik, a csaj nem dolgozik es nem is akar. neha vannak anyagi gondjaik es tesom kipanaszkodja nalunk magat, de sosem kert tolunk penzt, es en sosem adtam nekik. az h ok milyen eletet elnek nem erdekel, mert nem elnek velunk, miert szoljak bele az o eletukbe. miert erdekelne engem h honnan keritik elo a megelhetesi felteteleket. allandoan gyanusitgatva vagyok h en a tesomeknak adok kolcson mert szerinte abbol az osszegbol amit tesom keres nem lehet megelni. Pedig meglehet csak szukosen, igaz nem engednek meg annyi luxust mint mi. mindig mondom ott a bankszla nezze meg, arra bezzeg lusta. az h neha veszek hust nekik is ha mar a piacon vagyok, de kifizetik, az nem tudom h miert faj a paromnak, hisz nem is o cipeli az extra ket kilot hanem en es anyu. ugyanakkor mikor tesomek mennek a piacra akkor ok hoznak nekunk husit meg gyumit, es sokszor jo h nekunk nem kell menni. mar megmondtam neki tobbszor is h nem fogok a csaladomnak hatat forditani meg akkor sem ha nem ertek a tesomek eletstilusaval egyet, meg akkor sem ha a csajt kulonosebbkeppen nem kedvelem, elfogadtam. en csaladban nottem fel es szamomra ertek, es jo ha van vki akihez lehet fordulni ha baj van tudod h nem vagy egyedul a nagyvilagban. raadasul anya sokat segit nekunk a baba szuletese ota, o vigyaz ra mig dolgozom, es nem fogom anyut magamra haragitani h tesomat ellokom magamtol csaka zert mert kedves parom nem kedveli oket. nekem sem tetszik parom szulei eletstilusa, szerintem rednkivul koszosak, alapveto higenias dolgok hianyzonak beloluk megsem tiltom a gyereket a masik nagyitol csak allandoan torlom a kis kezet, megsem mondom h milyen paraszt a szulei h koszos kezzel fogjak a gyerek kezet az meg veszi a szajaba, hanem megjegyzem jo lenne kezet mosni es torlom a gyerek kezet. a lakasuk is tiszta ferto nem is viszem oda a gyereket, nem bizom rajuk, de elfogadtam h ok ilyen malac modon szeretnek elni, nem szolom le oket allandoan. nekik jo erzes a diszno ol kozepen lenni akkor legyen, nem erdekel, csak a picit nem viszem oda. de nem mondom mar pedig nekik tiszta ember modjara kelle lniuk es valtozzanak meg 60+++ evesen. akkor o miert nem tudja elfogadni h ocsemek meg olyanok amilyenek.
2010. febr. 12. 01:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én testvérem is segít engem anyagilag igaz nem volt mindig igy.Mostanra lett nagyon rossz anyagi körülmény nálam.És bevallom őszintén nagyon jól esik a segítsége.

A csládod a legfontosabb nem szabad elfelejtened és ne is engedd,hogy ebbe beleszóljon bárki.

anyud is testvéred is egy van ,barátot,férjet találsz bármikor.

A másik,szerintem te már eldöntötted,hogy lépni akarsz ebben a kapcsolatban csak szeretttél volna egy kis megerősítést másoktól.:)

Nem szabad egy férfi önzőségének a csapdájába esni!!

Csak azért mert ő gyerek apja...persze szüksége van apára,de ilyenre???Milyen példát fog mutatni ő a gyermeknek???

Nagyon gondold át mit teszel,hiszen minden tettünknek meg vannak a következményei,de ne add fel önmagadat!!Egy életed van ne pazarold el!!!Te is megérdemled a boldogságot és nem csak a munka a gyereknevelés ,a háztartás.És te??hol vagy??

2010. febr. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!