Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A Teréz szerintetek is fura név?

A Teréz szerintetek is fura név?

Figyelt kérdés

Ez a második keresztnevem, oviban meg általánosban cikiztek miatta, oké, a kölkök mindenbe belekötnek.

De 21 vagyok, és a kortársaim még mindig kiröhögnek emiatt, most már eléggé unom.

Mi benne annyira ciki? Ugyanolyan név mint bármelyik másik.

Miért nevetnek rajta?


2015. febr. 10. 20:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
4%
Nem fura, teljesen normalis nev.
2015. febr. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
5%
Csak annyira mint a Kati Zsuzsa, Stb..sebbi baj nincs vele.. Nem fura
2015. febr. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem nagyon csúnya, gondolom most le leszek szavazva. Öreges és becézve is csúnya. Felénk lakik egy Teréz akit Terkának becéznek ami tehén név.
2015. febr. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
71%
Csak annyi problémájuk lehet a cikizőknek, hogy nem tartozik a mai divatnevek közé, egyébként ne foglalkozz velük, teljesen normális név.
2015. febr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
39%
Olyan mint más név. Azonban nekem sem a kedvencem, szerintem is egy kicsit öreges, de ha ezt nem nézzük normális név.
2015. febr. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
22%
Én ismerek egy Terézt, akinek Teca a beceneve, nagyon fiatalos nő, jópár évet letagadhatna, és nagyon illik hozzá ez a név, nem is tudnám más névvel elképzelni.
2015. febr. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
49%
hát annyiból fura hogy eléggé öregesnek hangzik szerintem, de amúgy nincs vele semmi baj
2015. febr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%

Nekem sem tetszik például, de ez nem azt jelenti hogy cikizem a másikat miatta.

Nem a te hibád hogy ezt a nevet kaptad !


Ha mások lenéznek, cikiznek emiatt, az az ő bajuk, és őket minősiti!!!

2015. febr. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
43%
Anyukám Terézia, így tetszik a név, de mint Teréz úgy nem, de szerintem nem különösebben ciki. Semmivel sem.rosszabb mint az Erzsébet, Zsuzsanna és társai. Anyukám attól mászik.falra, ha Terinek hívják. A férjem meg mindig ugratja, mondja, hogy Teréz, én vas, ő acél stb. Szerintem.nem.furcsa, csak nem a mai divatnak megfelelő.
2015. febr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
36%

szerintem egyáltalán semmi gond nincs ezzel a névvel, OK, nem divatos, nincs benne talán az 50 leggyakrabban választott kislány-névben, de attól még egy szép név.

Ezért cikiznek téged? Istenem.... ennyi erővel lehetne cikizni azokat is, akiknek tucatnevük van, de minek?

2015. febr. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!