Párom vagy anyám?

Figyelt kérdés

Párom választás elé állított, hogy vagy visszamegyek hozzá,és élünk a szerelmünkben tovább és Ő mindent megad (ahogy eddig is, egy boldog Nő voltam),vagy legyen vége. Azért jutottunk idáig,mert a családom egy őrület: apu alkoholista, állandóan hivogat, beleszól az életünkbe, felhivta párom barátját részegen meg a nagybátyját lehordta Őket. Anyám meg állandóan hivogat sír én is kivagyok, ha ugy van meg is ver( volt hogy 4 napig kórházba voltam). Állandóan utcára tesz, miattuk nyugtatókat kezdtem szedni stb

Párom azt mondta hogy ő idegileg belerokkkan és nem bírja az én szenvedésemet se tovább nézni. Hahyjam őket EGY ÉLETRE és legyünk boldogok.

Szóval a gond csak annyi, hogy ő is kitett már az utcára és akkor nem voltak a szülők!

Na de kezemben a döntés: egyépkènt tegnap is majdnem megvert anyu..szoval Ti mit tennétek?

Vagy: egyikükse,kihúzom anyamnal addig amíg el nem tudok költözni egyedül párom nélkül, rohanjak vissza a szerelmemhez ( de benne se bizok) vagy tűrjem anyut és hagyjam a párom.



2015. febr. 3. 18:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

24 évesen ver az anyád? Azt hittem 16 évesek vagytok!

Költözz el,de legyen eszed,gyűjtsd a pénzt,hogy bármikor bérelhess egy lakást!

2015. febr. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

"otthagytam. elmentem. Ő másnap utazott videkre dolgozni azt hitte otthon leszek mire visszajön. De nem ."


Nekem ez nem tűnik kitevésnek, inkább te hagytad ott. És még ezek után felejánlotta, hogy "gondoskodik" rólad!?

Én nem gondolkoznék rajta, hogy az agressziót,alkoholizmust válasszam-e!

2015. febr. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Most is csúnyán beszél velem és zavar elfele. Tényleg szarnom kéne bele fogni a cuccom és elmenni innen.
2015. febr. 3. 20:23
 14/17 anonim ***** válasza:
85%

Költözz a barátodhoz, de babaprojekt helyett tanulással/álláskereséssel foglalkozz!

Teremts meg magadnak ahhoz a feltételeket hogy saját magad is és egy gyerekete is el tudj tartani szükség esetén.

Felnőtt nő létedre ne a pasidtól meg a szüleidtől várd hogy eltartsanak.

Amiért meg le leszek pontozva: Normális vagy hogy ilyen helyzetben babát akartál?!

2015. febr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 molly_s válasza:
100%
Ez nem is kérdés, fogd a cuccaidat és kezdj új életet, ne hagyd, hogy tönkretegyenek a szüleid. Sok szerencsét!
2015. febr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 kovpet ***** válasza:
Úgy megvert egy általad ismert személy, hogy 4 napig kórházban voltál és az illető nincs még börtönben? Miért?
2015. febr. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnállak,őszintén!Ez most így úgy hangzik cseberből vederbe,egyik megoldás sem túl jó.Én a helyedben költöznék,de raknám félre a pénzt és bérelnék egy szobát EGYEDÜL.
2015. febr. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!