Párom vagy anyám?

Figyelt kérdés

Párom választás elé állított, hogy vagy visszamegyek hozzá,és élünk a szerelmünkben tovább és Ő mindent megad (ahogy eddig is, egy boldog Nő voltam),vagy legyen vége. Azért jutottunk idáig,mert a családom egy őrület: apu alkoholista, állandóan hivogat, beleszól az életünkbe, felhivta párom barátját részegen meg a nagybátyját lehordta Őket. Anyám meg állandóan hivogat sír én is kivagyok, ha ugy van meg is ver( volt hogy 4 napig kórházba voltam). Állandóan utcára tesz, miattuk nyugtatókat kezdtem szedni stb

Párom azt mondta hogy ő idegileg belerokkkan és nem bírja az én szenvedésemet se tovább nézni. Hahyjam őket EGY ÉLETRE és legyünk boldogok.

Szóval a gond csak annyi, hogy ő is kitett már az utcára és akkor nem voltak a szülők!

Na de kezemben a döntés: egyépkènt tegnap is majdnem megvert anyu..szoval Ti mit tennétek?

Vagy: egyikükse,kihúzom anyamnal addig amíg el nem tudok költözni egyedül párom nélkül, rohanjak vissza a szerelmemhez ( de benne se bizok) vagy tűrjem anyut és hagyjam a párom.



2015. febr. 3. 18:19
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Még annyi: anyu skizo és ezért ilyen agresszív és ver, de emellett súlyos fizikai beteg is és nem hiszem hogy sokáig él ... ez nehezíti meg. Hjajj
2015. febr. 3. 18:21
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Vannak fontos kérdések: hány éves vagy? Hány éves a barátod? Mennyi ideje vagytok együtt? Van-e munkahelyed?
2015. febr. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%

"ahogy eddig is, egy boldog Nő voltam"


"volt hogy 4 napig kórházba voltam). Állandóan utcára tesz, miattuk nyugtatókat kezdtem szedni stb."


Van még kérdésed?

2015. febr. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
58%

Van egy mondat, amit nem értek..

Párod is kitett már az utcára??????

Ha igen, ilyen társ NEM kell.

Szülő olyan, amilyen, készen kapjuk. Társunkat mi választjuk. De egy TÁRS nem rakhat ki az utcára.

Szülő sem, de mos nem ezen van a hangsúly.

2015. febr. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
16%
Hány évesek vagytok?Van munkátok?
2015. febr. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
16%
Annyi biztos, hogy alkoholista és tehetetlen emberek között az is ilyenné válik, aki bekerül egy ilyen körbe. Feltehetően Te is kezded átvenni a családi viselkedésmintát és valami irracionális indítékból anyád mellé akarsz állni (szado-mazo). "Párod" kijelentése becsülendő abban az értelemben, hogy egy ilyen élethelyzetnek egyszer-s-mindekorra véget kell szakítani, különben ő is belegárgyul. Legfeljebb Téged nem kell ilyen választás elé állítani, mert láthatóan képtelen vagy a választásra, célravezetőbb lett volna talán, ha ő lép le egészen határozottan és egyoldalúan, vállalva ennek minden következményét.
2015. febr. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Kitett: ugy volt hogy nagyon csúnyán összevesztünk.otthagytam. elmentem. Ő másnap utazott videkre dolgozni azt hitte otthon leszek mire visszajön. De nem . Ugy tett ki hogy adni akart mindenre pénzt: lakás butor munkahely minden. De nem kellett
2015. febr. 3. 19:01
 8/17 A kérdező kommentje:
En 24 ő 30. Neki van sajat cége. Én jelenleg nem dolgozom.
2015. febr. 3. 19:03
 9/17 A kérdező kommentje:
Baba "projekten" voltunk...és esküvőt terveztünk .
2015. febr. 3. 19:05
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lenne kérdés. Olyan férfi, aki önálló céget vezet, jól megy neki, még mindig megtűr egy ilyen kiszámíthatatlan lányt, mint te, ilyen zűrös háttérrel, és gondoskodni akar rólad, te meg gondolkodsz a dolgon. Tudod mit: maradj a szüleidnél, ha neked ott is jó.
2015. febr. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!