Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Így támogatnátok a férjeteket/...

Így támogatnátok a férjeteket/ párotokat a munkahely váltásban?

Figyelt kérdés

A jelenlegi munkahelyét nem szereti, idegesítik a feladatai és az emberek, akikkel kapcsolatban áll. A munkahelyén elégedettek vele, számítanak rá, a munkatársak és a főnökség is kedveli. Ő mégis szeretne elmenni egy másik munkahelyre, ahonnan már többször elutasították, de most egy ismerőse révén bejuthatna. 3 hónap próbaidővel kezdene, a fizetése jóval kevesebb lenne mint a mostani helyén, a főnökei között azok is ott vannak, akik eddig elutasították.


Hiteleink vannak, én gyed-en vagyok, 3 gyermekünk van.


Én nem örülnék neki, ha átmenne erre a másik helyre, ezt meg is mondtam neki. Ezen megsértődött, végül kicsit össze is vesztünk.


Kíváncsi lennék, hogy mások, kívülállók ezt hogyan látják. Köszönöm!


2015. jan. 31. 13:47
1 2
 11/14 Költőnő? ***** válasza:
hagytam már ott jobban fizető munkát, mert egy rabszolgatelep volt, droidokkal. Fél évig érlelődött bennem a döntés, de végül felálltam. Pedig ugyanez volt, szerettek, elégedettek voltak velem stb. De mégis a vége felé már állandóan gyomorideges voltam, nem tudtam otthon se kikapcsolni, enervált voltam és jöttek a betegségek. A pénz nem minden. Mérlegelni kell persze, de annyit nem ér a pénz, h rámenjen az ember idegrendszere és ezáltal az egészsége is.
2015. jan. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Elég ellentmondásos amit írsz, szóval a férjed nem szereti a munkahelyét, a munkatársak és a főnökség rendes...hm? Akkor mit nem szeret a munkahelyén?


Én 6 hónap próbaidővel kezdtem a jelenlegi munkahelyemen 25%-al kevesebb pénzért...de imádom, a kollegáimat, amit csinálok, a főnököm is rendes. Nem adnám a fizu különbözetet semmiért...sőt 2x ennyiért sem mennék el valahova máshova. Szóval megértem a főnöködet. Egy rossz munkahely testileg és lelkileg is kihat ránk. Figyelj erre. Egy lestrapált, kiégett ember több pénzzel rosszabb mint egy életvidám ember, kevesebbért.


Szerintem az ilyen dolgokban támogatnunk kell a párunkat. Engem támogatott a párom, 6 x utasítottak el, 7. alkalommal vettek fel (óriási a verseny) és most imádom. Minden nap boldogan kelek fel.

Megfogadtam, hogy én is támogatni fogom a férjemet, ha munkahelyről lesz szó, az fontos, hogy a munkahelyre ne csak dolgozni járjunk. Ez már nem a kommunizmus.


Szóval, én a párodat támogatnám...

2015. febr. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
*megertem a parodat akart lenni :P
2015. febr. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Arobi ***** válasza:

Egy férj nem lehet ilyen felelőtlen,amikor felesége,gyermeke van ! Ahol van,nem érthető mi baja,mert kedvelik,munkáját elismerik. Ahová menni akar,ott elutasították,csak az ismerőse révén mehet most oda,itt nem lesz szivesen látott munkaerő. És a pénz,hát az nagyon a számít nektek. Beszélgess el vele,de szépen. Mondd ezeket el neki,és kérd hogy értetek próbálja jelenlegi helyét megszeretni. Ne sodorja bajba a családját,hát ti szeretitek őt ! A szeretet csodákra képes ! Talán elér szivetek a szívébe !


Ügyes,okos,nyugodt légy !

És bátorság,sikerülnie kell.


Üdv Bert

2015. febr. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!