Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tehetném jobbá a kapcsola...

Hogy tehetném jobbá a kapcsolatunkat? Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Ugy érzem a férjemmel a kapcsolatunk nem az igazi. Szeretném, ha minden jol müködne. A változásba ö is benne van, de nem tudjuk hogy kezdhjük. Leirom a problémákat, hátha tudtok segiteni.

Férjem problémái: Mindig rosszkedvü vagyok, a legaprobb problémárol is beszélgetni akarok, néha ok nélkül felhuzom magam, anyagi dolgok.

Az én problémáim: Soha nem megyünk sehova, itthon ülök egész nap a 4 fal között, gyakran morcos, ilyenkor mindig azt hiszem, baj van, Ritkán beszélgetünk, a szönyeg alá söpri a problémákat.

Egyetemre járok és van egy másfél éves kislányunk is, emiatt néha tulhajszoltak vagyunk mindketten, öt a munkahelye késziti ki. Szeretne kistestvért, de mondtam, hogy amig nem hozzuk rendbe a kapcsolatunkat, addig nem lenne célszerű. Emiatt ő is benne van a változásban.

Mit javasoltok? lehet ezen javitani?

Annyira vágyom a harmonikus kapcsolatra, hogy a kislányunknak is jo példát mutassunk. Meg lehet még menteni?


2010. febr. 9. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát először is a szex körül minden rendben van?Mert ha ott hiba van,akkor a többiről már kár is beszélni!Nincsen rosszabb egy kielégületlen kapcsolatnál!

Már bocsi,hogy ezt irom!Utána jöhet az egymás felé nyitás kedvességgel,sok szeretettel.Aztán a problémák megbeszélése,morcosság,durcázás nélkül!De különben,ha a párod nem egy elmenős fajta,akkor a kislányotokkal te is elmehetsz egy kis sétára,nem kell a 4fal között ücsörögni!Különben is nem árt egy kis friss levegő!:))))

2010. febr. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia!


Bele tudom képzelni magam a helyzetedbe, mert nálunk is így van; habár -részben az én jóvoltomból- nem haladunk a lejtő felé. Nálam a bezártság, a magány most nagyon terítéken van, itthon vagyok (pici baba), férjem dolgozik , este jön, szinte semmire sincs ideje, örül a babának meg mosolyog vele, de felkelni én kelek fel hozzá, én etetem, én büfizetetm; és pluszba várom haza az férjem, mint a Messiást....Én nekem már muszáj volt válaszút elé állítanom. Mondtam neki, hogy legalább 1 hónapban 1szer tegyük le a babát anyóséknál (imádják , főleg anyósom), mi meg menjünk el kettesbe valahova 1-2 órára. Ezzel valahogy ballansztba kerülök, meg ő is. Nem tudom,kipróbáljátok-e? nekünk beválik.

2010. febr. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A szex körül sem volt minde rendben, föleg a vizsgaidöszakom miatt. Ilyenkor mindig kiesik néhány hét, mert hetekig csak 2-3 orát alszom, nincs erőm semmmire. 3 hete azonban mintha változott volna a dolog, de titkon azt érzem, ö valahogy ven élvezi annyira (vagy csak nem mutatja ki). Nehéz vele ilyenekről beszélni.

A suli miatt ritkán, de el tudunk menni kettesben 2-3 órára (2 havonta). Nem feltétlenül csak az a probléma, pl. még megfeletkezik az évfordulonkrol, néha jol esne egy virág, vagy "köszönöm a vacsit", "elmosogatok helyetted".

2010. febr. 9. 14:35
 4/4 anonim válasza:
Szia! Merem javasolni Gary Chapman Egymásra hangolva c. könyvét. Nagyon tanulságos. Én alkalmazom az ott leírtakat és azóta a párkapcsolatom nagyszerűen működik.
2010. febr. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!