Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt az a legegyedibb...

Mi volt az a legegyedibb dolog, amivel meglepett a párod?

Figyelt kérdés

Nem feltétlenül egy drága dologra kell gondolni, lehet olyan is, amit egyedileg készített.

Vagy akár egy kedves cetli.

Bármi :)


2015. jan. 28. 13:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
hogy mégiscsak terhes
2015. jan. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Munka miatt távol voltunk egymástól hosszabb időre és már nagyon hiányoztunk egymásnak. A meglepetés az volt, hogy órákon át vezetett, hogy velem lehessen egy órát, aztán irány éjjel vissza megint pár óra vezetés, és reggel ment dolgozni. És mindezt úgy, hogy meglepetés volt, nem szólt róla, egyszer csak ott állt az ajtóban. Annyira boldog voltam :)
2015. jan. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer nőnapra só-liszt gyurmából csinált rózsát. :)
2015. jan. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor még nem éltünk együtt, csak jártunk. Egy fárasztó, szar munkanap után mentem a kocsimhoz. Az ablaktörlő alatt volt egy szál vörös rózsa és egy kis papircetli.Ezt írta rá: " Köszönöm, hogy vagy nekem! "

Borzasztó boldoggá tett vele. El is felejtettem egyből, milyen szar napom volt.

Ennek immár 5 éve. Azóta a férjem, és van egy 1 éves kislányunk.

És a mai napig képes meglepni! :)

2015. jan. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ezek aranyosak :)

És a nők mivel lepik meg a férfiakat?

2015. jan. 28. 14:08
 6/10 anonim ***** válasza:
hogy egyedi-e nem tudom, de engem egyszer azzal lepett meg, hogy olyan helyre vitt el nyaralni ahol gyerekkoromban nyaraltam, és meséltem neki milyen jók voltak azok a nyarak, a másik meg a nászút volt, akkor meg olyan helyre vitt, ahol nem voltam még soha, de mondtam neki hogy majd egyszer szeretnék elmenni :) egyiket se mondta el előre, meglepetés volt hol lyukadunk ki :) - én olyan igazi meglepetést születésnapjára csináltam neki, amikor azt hitte csak egy szokásos céges buli lesz, közben összecsődítettem a barátait és ők várták munkatársak helyett :)
2015. jan. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Elvitt egy jó helyre, hogy valóra váltsa az álmomat...kis tigrist tarthattam a karomban!

Ő a legjobb ember a világon!

2015. jan. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

még nem éltünk együtt, amikor nagyon fájt a torkom és nehezen kaptam levegőt. eljött hozzánm, már az is meglepi volt, mert mondtam hogy ne jöjjön, nehogy elkapjon valamit. és hozott orrcseppet, meg jó fajta mentolos cukorkát,torokfertőtlenítőt, meg virágot jobbulás felirattal.

nagyon örültem neki, mert szükségem is volt rá, meg tudom hogy az utolsó forintjait költötte rám, utólólag kiderült hogy aznap inkább nem evett csak hogy tudjon nekem hozni a torkomra gyógyírt.

meg ilyen sokszor volt, hogy én még nem dolgoztam és nem volt pénzem, és mindig meglepett valamivel, amire vágytam legyen az egy körömlakk vagy valami kaja..

szóval ezt szeretem benne, hogy nagyon önzetlen, inkább lemond arról amit ő szeretne, hogy nekem jó legyen..

azóta már én is keresek, szóval könnyebb a helyzet, de így is nagyon figyelmes .

volt amikor a könyvbe amit olvasok, rejtett egy üzenetet, vagy egy egyedi könyvjelzőt.. vagy a bérletembe csúsztatott egy kézzel kivágott szívecskét egy aranyos vallomással.. és ezekben az a jó, hogy mindig akkor veszem észre amikor nincs pont velem, és nagyon jól esik.

én leginkább kajával szoktam meglepni, hogy a kedvenceit készítem, rakom oda a munkába stb

ő kreatívabb

2015. jan. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
Befizettet egy kozmetikába:)egy haverja feleségéhez,Bármit kérhetem,műszempillát csináltattam,többek közt.
2015. jan. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
0%

Megkérdeztem szeretie a holland kultúrát.

Miért?

Mert kicsit közelebb hozom hozzád drágám.

Este megértette.

Már félálomban volt, mikor a fejére húztam a paplant, és befingtam alá, egész nap csak erre gyűjtöttem az anyagot, magamban.

Így ismerte meg a holland kemencét!

2015. jan. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!