Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Adnátok tippeket, hogy milyen...

Adnátok tippeket, hogy milyen üzeneteket írjak a férjemnek?

Figyelt kérdés
Sajnos hamarosan el kell utaznia hosszabb időre kiküldetésbe, és mivel úgyis én csomagolom a ruháit, arra gondoltam, hogy minden napra írok egy kis kártyát, amit belerejtek a zsebekbe. Lehet szerelmes üzenet, jó kívánság, pár biztató szó, idézet, hogy hogyan győzzük le a nehézségeket stb. Ötletek?
2015. jan. 27. 09:27
1 2
 11/18 Kései Sirató ***** válasza:

"szerelmes üzeneteket én csak a saját férjemnek írogatok..."


A kérdező a saját férjének akar írni,nem a másénak. Mi a probléma?

2015. jan. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
49%

""szerelmes üzeneteket én csak a saját férjemnek írogatok..."


A kérdező a saját férjének akar írni,nem a másénak. Mi a probléma?"


Az, hogy más férjének ő nem tud ötletet adni, mivel nem is ismeri és nem is akar. Neked már ez is fejtörő volt ugye?:D

2015. jan. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Ez igaz, szó szerint tényleg nem lehet ebben tanácsot adni, már én is belátom, de azért köszönöm az eddigieket. Jó ötlet a fejtörő, és egy közös élményre való utalás is.
2015. jan. 27. 13:54
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg az esküvői meghívótokon álló vers szavai egyenként elrejtve? :) Az is aranyos lenne, ha tényleg tetszik neki.

Vagy keress egy szép idézetet. Vagy ahogy javasolták ne bonyolítsd túl, csak írd meg neki, hogy szereted, város haza, kitartást stb.

2015. jan. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Az en otleteim:

- egy szmajli, es melle az uzenet: csak hogy ma is jol induljon a napod!

- ha van amit mindig elfelejt, irhatsz emlekeztetot is, pl. Ne felejtsd el megigazitani a nyakkendod, szerintem ez aranyos, ha pl. Minden reggel ra szoktal szolni, mert igy olyan, mintha akkor is ott lennel vele

- Koszonom, h vagy nekem

- Mar csak 3 nap, es ujra latjuk egymast

- kepzeld el, h ott allok, es jo szorosan megolellek. Hianyzol!

2015. jan. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Az 1 eurós boltan lehet kapni ilyen szösztelenítő hengert. Ilyesmi:

[link]

Csak amire én gondolok, az ilyen gumis felületű, sokkal jobban működik és lemosható róla a szösz, újra használható. Tuti ki fogja mosni a ruháival együtt a cetliket is, és akkor a kedves szavakból bosszúság lesz, de a hengerrel seperc alatt megoldja. :)

2015. jan. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

16-os vagyok. Még csak annyi, hogy én nem terhelném túl sok hazavárós és hasonló szöveggel. Egy pici távolság sosem árt egy párnak. Ha a távolban is mindig rászállsz, nem lesz lehetősége egy picit megújulni és úgy hazajönni hozzád.

Egy-két valami elég. Inkább hasznos listát írnék neki a néhány kedveskedő mellé. Pl. pár telefonszám, ilyen-olyan megjegyzendő dolgok. Pl. a párom a mai napig őrizgeti a listát arról, hogy amikor megy fallabdázni, akkor mit kell betennie a táskába. :) Pedig az a kb. 5 dolgot igazán nem nagy cucc megjegyezni, de többször láttam már futólag a cetlinél, hogy tuti meglegyen mindene. :)

2015. jan. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
16# jogos, erre én is gondoltam. Semmiképp nem szeretném olyan üzenetekkel terhelni, ami inkább idegesítő, és főleg olyanokkal, amitől még jobban azt érzi, hogy a helyzet ellen úgysem tud tenni semmit. Ő sem szívesen hagy itt, és csak olyan dolgokat fogok neki írni, ami nem nehezíti meg még jobban a dolgát. Még itt van velem, de most sem éreztetem vele, hogy ez engem mennyire megterhel. Ez már egy visszafordíthatatlan tény, szóval csak azt akarom vele éreztetni, hogy mindig vele vagyok. :-) Köszönöm az eddigieket, mindenkinek ment a zöld kéz.
2015. jan. 28. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!