Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Adnátok tippeket, hogy milyen...

Adnátok tippeket, hogy milyen üzeneteket írjak a férjemnek?

Figyelt kérdés
Sajnos hamarosan el kell utaznia hosszabb időre kiküldetésbe, és mivel úgyis én csomagolom a ruháit, arra gondoltam, hogy minden napra írok egy kis kártyát, amit belerejtek a zsebekbe. Lehet szerelmes üzenet, jó kívánság, pár biztató szó, idézet, hogy hogyan győzzük le a nehézségeket stb. Ötletek?
2015. jan. 27. 09:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Hát ez inkább a nőknek jön be annyira ez a cetlis dolog. Ha csak nem vmi szuperromantikus fajta. Inkább skypeoljatok és telefonáljatok sokat. (férj)
2015. jan. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%

Az én férjemnek bejön az ilyen, pedig nem egy nyálas típus. Ő is írt már nekem ilyet. Úgyhogy nyugodtan csináld meg.

Nem kell semmi bonyolultat írni. Szeretlek! Imádlak! Hiányzol! Nagy jó, hogy vagy nekem! Várlak haza!

2015. jan. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
62%

Osztom az első véleményét. A férfiaknak nem igazán jön be a cetlis vallomások, nyálas idézetek. Sokkal többet ér, ha skypen, vagy telefonon tud az ember pár percet beszélni.

(tudom, nekem is jobb volt amikor a nejem skype-n beszélt hozzám..)

2015. jan. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Az én férjem sem egy nyálas típus, de ismerem annyira, hogy jól fog esni neki, ha megtalálja. Ő maga nem csinálna ilyent, de tudom, hogy részemről jól fog esni neki. Magától nem találna ki ennyire romantikus dolgokat, de szereti, ha kap. "még csak" 15 éve ismerem, szóval tudom ,hogy az ötlettel nem nyúlnék mellé.
2015. jan. 27. 10:17
 5/18 anonim ***** válasza:
89%

Én fejtörőket tettem egyszer így el... apró gondolkodtató feladatok voltak, a megoldások meg számunkra fontos szavak, amiből a végén levél lett :)


Én is ismerem a férjem, és végtelenül örült neki. Van, aki nem bírja ezt, belátom, de szerintem mindenki a saját társát ismeri a legjobban. Ő gyűjti ezeket, minden vicket-vackot dobozban gyűjt,amik ránk vonatkoznak, mozijegyek, belépők, levelek, még csomagolópapírt is tett el :) Ő ilyen. Azt mondta, papakorában emlékezni akar :) mert végtelenül boldog mellettem. :)

2015. jan. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem jó ötlet. Én a vőlegényem születésnapjára kuponokat készítettem (ölelésre, csókra egyébre szólókat) mert sokat dolgozik és elhidegültünk egymástól. Nagyon örült nekik. :-) Na, ez volt az OFF.

ON: szerintem szép emlékeket is felidézhetsz röviden szövegben és/ vagy akár kis képet is csatolhatsz hozzá. :-)

2015. jan. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Az én férjem is ilyen :-) Mindenféle "sajtpapírt" szeret megtartani, mert az emlékezteti valamire. Nem csak szerelemből, elhunyt családtagok jegyzeteit, papírjait szereti megőrizni. No de még mindig nem kaptam tippet mit írjak :-D

Persze úgyis kifogom találni, de azért sokat segítene, ha írnátok párat, mert sürget az idő.

2015. jan. 27. 10:30
 8/18 anonim ***** válasza:
52%

szerelmes üzeneteket én csak a saját férjemnek írogatok...

ha nincs elég ötleted, írj annyi cetlit, ahányat tudsz, de saját fejből, különben olyan személytelen (szerintem)

2015. jan. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

találj ki egy számára fontos szót és annak a betűit tedd bele

a végén ki kell raknia ha rá akar jönni :-)


vagy kicsi keresztrejtvény ...

a kérdés van a cetlin és a választ kell beírnia

és lesz egy megfejtés

2015. jan. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
ok. elkezdek összeírni dolgokat, aztán majd meglátjuk mi kerül bele a zsebekbe. :-)
2015. jan. 27. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!