Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg van amikor a szexnél...

Tényleg van amikor a szexnél van fontosabb dolog, vagy valami miatt háttérbe kell szorítani? Ez törvényszerű? Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
Most nem terhességre gondoltam vagy betegségre pl,mert nyilván az más téma.De ha kisebb nagyobb gondok vannak,akkor törvényszerű,hogy háttérbe szorítsuk?Mondjuk ha az ember vizsgára készül,vagy állás interjúra megy.Ezek most csak példák.
2015. jan. 21. 08:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nem a szex a legfontosabb. Embere válogatja, hogy kinek mennyire fontos szerepet tölt be az életében.
2015. jan. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki csak a saját példájáról tud nyilatkozni - esetemben egész napos munka és tanulás után eszembe se jut, hogy kéne egyéb is, hanem kidőlök, mint egy zsák. Amíg nem találnak fel valamiféle kapszulás alvást, addig ez lesz.
2015. jan. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nagypapám nemrég kórházban volt, már már haldoklott, nagyon rossz állapotban volt. Szerencsére felgyógyult, de a kritikus pár nap alatt egyáltalán nem ment, pedig pont akkorra terveztünk egy kis újítást ha értitek. Sajnos láttam hogy fekszik ott, iszonyat rossz állapotban volt :( aztán jobban lett, az "újításokat" is kipróbáltuk, visszazökkent minden a rendes kerékvágásba.
2015. jan. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én vizsga előtt gondolni sem tudok rá, de aludni sem tudok egész éjjel. Párom meg ha a munkahelyen van valami stressz, csúszott egy feladattal stb. olyan feszült, hogy nem tud ráhangolódni:)
2015. jan. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
71%

Nálamm millió dolog fontosabb a szexnél... Sőt, azt gondolom, hogy minden egészséges lelkületű, érzelmű embernél ugyanez a helyzet. A szex jó dolog. De millió jó dolog van rajta kívül is az éltedben, a párkapcsolatban! Nem értem miért kellene állandóan töcskölni??! Ez valami betegség? Aktuális kordivat? Vagy mi?

Ha meg gondokról beszélünk...akkor meg főleg van, hogy még az élettől is elmegy az ember kedve, nemhogy még a szextől...szóval számomra értelmetlen marhaság a kérdésed...

2015. jan. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nálunk most a terhesség miatt nem fog működni még legalább 5 hétig. Eddig próbálkoztunk havi 1-2 alkalommal, de egész napos keményedések és görcsök voltak az eredmény, így nem kockáztatunk meg egy koraszülést. Tudom, nem ez volt a kérdés, de szerintem mindegy hogy mi miatt van ha tényleg indokolt. Nagyon rossz amikor valami miatt nem megy, de ha egyébként minden rendben van, akkor nem gondolom hogy a szex ennyit számít. Ha lelki gondok miatt nem menne, akkor is elviselném, mert mindenkinek lehetnek nehézségei és nem ezen múlik hogy boldog - e a kapcsolatom.
2015. jan. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

9-es vagyok:

Nem azt mondtam, hogy nem fontos, csak azt, hogy nem a legfontosabb. A kérdés megfogalmazásából az jön le, hogy a kérdező szerint az a legfontosabb. Véleményem szerint pedig nem. Ha egy kapcsolat csak szexre épül, az nem kapcsolat. Tehát szükségszerűen vannak dolgok amik legalább annyira fontosak, vagy fontosabbak mint a szex.

2015. jan. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
nekem egy vizsga előtt még kell is feszültséglevezetésnek, de pl ha családban van vmi baj, akkor nincs sok kedvem hozzá
2015. jan. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező is azt hiszi az emberek mindegyik szexel és ez olyan természetes mindenkinél, mint az étkezés. Ha rossz a gyomrom nem eszek, ha izgulok nem szexelek. Ez nem így van sokaknál, nálam se. Étkezni muszáj, szex nélkül még nem lesz semmi baj.
2015. jan. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!