Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 évesen másnak is meg kell...

17 évesen másnak is meg kell kérdeznie a szülőket, hogy átjöhet-e a pasija?

Figyelt kérdés
2015. jan. 20. 22:38
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Ahogy mondtak ez azert alap dolog.


Szerintem ha neked lenne gyereked, te is elvarnad, hogy legalabb szoljon rola, hogy jonne.

Ill. johet-e persze.


De nem csak ha parrol van szo, legyen akar szimplan barat akkor is.


Egyebkent ne ez legyen a legnagyobb problema. :)


Udv.

2015. jan. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

05:36


Ne haragudj ha valamit felreertettem, de ha a szuleid hazaban laktal amikor "beleakartak szolni, hogy amtehet-e vagy sem a baratod" teljesen mindegy, hogy hany eves az ember vagy dolgozik, akkor is alap dolog szolni, hisz nem a sajat hazaban lakik.


Ha sajat hazrol van szo, akkor az mar mas.


E

2015. jan. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
*Ez van.
2015. jan. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

10:01


Egyertelmu amit irsz, de az is egyertelmu, hogy akarmikor csak nem tud menni ha te akarod vagy o, mert ha nem sajat hazban laktok egyutt akkor barmi kozbejohet, hogy a talalkozokat mashol kell legbonyolitani.

Elofordulhat.


Az is egyertelmu, hogy lehet nem erdekel a velemenyem, de akkor is leirtam, ami nekem egyertelmu.


Nem akartam vicces lenni ez egyertelmu. :)

2015. jan. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!