Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Leonóra, Naomi, Noélia....

Leonóra, Naomi, Noélia. Melyik legyen?

Figyelt kérdés
A vezetéknév német S-el kezdődik, r-re végződik, 7 betű, van benne ä. Nem kifejezett magyar neveket kerestünk direkt, ugyanis a család fele német, szeretnénk, hogy ott is könnyen ki tudják ejteni. Mindhárom név tetszik nekem is és a férjemnek is. Esetleg tudnátok valamit még ajnálani?
2015. jan. 14. 21:40
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem ha magyarok vagytok akkor egyik név sem igazán jó!
2015. jan. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Nekem a Leonóra tetszik.
2015. jan. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Leonóra.
2015. jan. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
44%

Nekem egyik sem tetszik, szerintem nem túl megszokottak, cikiznék érte. A Naomi kifejezetten nem illik német vezetéknévhez, ez inkább angolos. A Noélia nekem nagyon elcsépelt, a Leonóra is. Akkor már Eleonóra. Az szerintem egy szép név.

Ha mindenképpen nemzetközi nevekben gondolkodnék, akkor sokkal egyszerűbbet választanék. Viktória, Izabella, vagy ilyesmi. Ezeket minden nyelven ismerik, mindenhol hasonlóak és nem is olyan extrémek, ami miatt szegény gyerek fél életében utálna titeket, amíg bele nem törődik a sorsába.

2015. jan. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

őszintén szólva nekem egyik sem tetszik, nem bántásból írom de tényleg nem. és nekem ezek nem is kimondottam könnyen kiejthető nevek.

Az emma az tipikus német lánynév, bár eléggé különbözik azoktól, mit amiket írtál

2015. jan. 15. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Mindhárom borzalmas!
2015. jan. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

A Leonora a legjobb.


A Naomi-rol egy neger matrona jut az eszembe, a Noelia pedig tul mesterkelt.

2015. jan. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Leonora
2015. jan. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ha nemzetközi névről van szó, miért ékezeteseket nézel? Én rengeteg ékezettel a nevemben élek külföldön, és nagyon idegesítő.
2015. jan. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Leonora, vagy Nora. Az Izabell is szép (ha németül lesz anyakönyvezve akkor Isabell).
2015. jan. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!