Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez előre megszerve...

Szerintetek ez előre megszervezett csapda?

Figyelt kérdés
Feleségem egy hónapig külföldön tartózkodik. Legjobb barátnője feltűnően gyakran jön különböző ürügyekkel. Megnézi meg lettek e öntözve a virágok, minden rendben van e stb. Túlzottan figyelmes velem. Kihívóan öltözködik, viselkedik. Azt mondja hogy a feleségem kérte meg, hogy nézzen időnként rám. De arra biztos nem kérte meg hogy pl. úgy üljön le kávézni, hogy mindent jól lássak! Szerintetek próbára vagyok bocsátva?

2015. jan. 13. 19:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, de elég amatőr csapda lenne. Te meg vissza tudod utasítani, nem? Legalább szólhatnál neki, hogy nagyfiú vagy már, tudsz gondoskodni magadról.
2015. jan. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
94%

haha, vagy csapda, vagy rád akar cuppani a nő.

ezt neked kell eldöntened, de én nem kezdenék ki a barátnőjével, rafináltak a nők, vigyázz, (én is nő vagyok amugy)

2015. jan. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
93%

Nme hinném, hogy csapda. Kétlem, hogy értelmes férfi a feleség legjobb barátnőjével akarná megcsalni a nejét.


Inkább csak a barátnő nem viselkedik barátnőhöz illően.

2015. jan. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Kerdezd meg a feleseged h mi van es ez teged nagyon zavar (ha zavar :) )
2015. jan. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!