Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez előre megszerve...

Szerintetek ez előre megszervezett csapda?

Figyelt kérdés
Feleségem egy hónapig külföldön tartózkodik. Legjobb barátnője feltűnően gyakran jön különböző ürügyekkel. Megnézi meg lettek e öntözve a virágok, minden rendben van e stb. Túlzottan figyelmes velem. Kihívóan öltözködik, viselkedik. Azt mondja hogy a feleségem kérte meg, hogy nézzen időnként rám. De arra biztos nem kérte meg hogy pl. úgy üljön le kávézni, hogy mindent jól lássak! Szerintetek próbára vagyok bocsátva?

2015. jan. 13. 19:11
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Az is megeshet. :D Én a helyedben vigyáznék.
2015. jan. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem proba. A feleseged baratnoje nem a legjobb baratno, hanem kikezd veled. Ne felj nem szalad majd a felesegedhez csak siman tonkrevagja a hazassagod. Keruld el messzire (veletlen ne legyel otthon, ha varatlan jon epp.indulj a haverodhoz vagy a rokonodhoz vagy hivatkozz a munkahelyen hagytam a penztarcam szovegre. stb.

Nekem volt baratnom a LEGJOBB aki lenyulta a pasim. Es volt olyan is, akinek viszont a pasija akart kikezdeni velem...mondvan baratnok hasonlok.

Kerdezd meg feleseged finoman, hogy valoban megkerte-e xy-t a viragontozes csekkolasara? de ne mondd hogy baj van csak probalkozzz azzal, hogy dragam hat nem bizol.meg bennem hogy a viragontozes miatt naponta atzavarad? ez rosszul esik. tudhatnad milyen fontos vagy nekem ezert a viragaid is. (ha veletlen a baratnojet vedene akkor meg mond hogy nagyon kedves lany csiped, de rengetg a munkad es estenkent mar faradt vagy meg nyomaszt a sok noi duma te csak ra gondolsz inkabb vele skypolnal stb.

Szoval ha jot akarsz epitsd le a baratnot.

2015. jan. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet. Bár akkor nagyon rossz ötlet.

De az is lehet hogy a barátnője írígykedik a boldogságotokra, és szeretne belerondítani az idillbe.

Sok legjobb barinős sztorit hallottál szerintem te is, ahol kiderült hogy a legjobb barátnő megpróbálja tönkretenni a kapcsolatot.

Lehet hogy csak bókokra vágyik tőled, hogy bebizonyítsa magának hogy ő különb mint a feleséged. Lehet hogy többre.

A legjobb ha megemlíted a feleségednek.

2015. jan. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Az is lehet, de az is, hogy a barátnő simán szimplán csak fel akar szedni. Én távolságtartó lennék vele a helyedben, nagyon. De amúgy megkérdezhetnéd a feleséged, hogy tényleg ő kérte-e meg.
2015. jan. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem kell beengedni.
2015. jan. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%

Benne van, hogy csapda. Amúgy nem értem, miért jön megnézni a növényeket, meg ilyeneket: tebenned nem bíznak annyira, hogy életben tartasz egy cserepes növényt?

Mindenesetre érdekes.


A megoldás a dologra az, ha megmondod a barátnőnek, hogy ne jöjjön többet. Ha jön, nem engeded be. Ha kulcsa van, elkéred tőle. Ez akkor is jó, ha ez egy csapda, meg akkor is, ha csak fel akar szedni. Két legyet egy csapásra.

De utána tényleg ne feledkezz meg a növényekről! :)

2015. jan. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
Ne engedd be. A feleségednek pedig mondd el, hogy egy ribi a barátnője, és szakítsa meg vele a kapcsolatot.
2015. jan. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
Ne legyél vele többet kettesben ha jön, akkor mond neki,h bocs mennem kell, a virágokat reggel meglocsoltam, szia! Vagy ha tudod mikor jön legközelebb, hívd át egy szingli haverodat, és lépj le vmilyen ürüggyel:P
2015. jan. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%
Jaa,próbára! De nagyon kezdő a feleséged,ha így tesztel! :) Ettől nekem jobb ötleteim vannak... :D
2015. jan. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
38%

Bocs!

De mindenki magából indul ki, azaz a feleséged is.

Őt ki ellenőrzi????

2015. jan. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!