Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bejegyzett élettárs...

Nem bejegyzett élettárs örökölhet-e?

Figyelt kérdés
2014. dec. 27. 17:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

hat eve meg engedelyezve volt de szerintem nevetseges dolog.

Ha mar osszekoltoztok es veszitek a faradsagot a bejegyzett elettarsi kapcsoolatra akkor ugyanennyi erovel ossze is hazasodhattok az ingyen is van 5 perc es jogilag rendezve vanb a dolog

2014. dec. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
11: bár off téma, h mi nevetséges szerinted, de nem az. Nem mindenki házasság centrikus, viszont meg vannak az előnyei a hivatalos bejegyzett élettársi formulának is. Ja és igen a házasságkötés nincs ingyen, tavaly ha semmi extra nincs / gyűrű stb. / még 3eFt volt, persze az se drága, a válás viszont, ha ne adj isten sor kerülne rá annál inkább költséges.
2014. dec. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Hazassag teljeseen ingyenes gyuru nem kotelezo se pezsgo se semmi.

Minden varosban van lehetoseg irodai eskuvore ossz 10 perc es ingyenes. 2x igen igen alairas kesz is.

Mi a nevetseges? Hogy egy elettarsi szerzodes ami mar megszunt heteroknak semmiben nem kulonbozik a hzasssagtol elkotelezetseg teren ugyanaz.Ez volt az oka amiert eltoroltek ujra.

2014. dec. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Bejegyzett elettarsi kapcsolatot kizarolag 18 even feluli azonos nemu magyar allampolgar kothet.

[link]

2014. dec. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Látom nem bírsz magaddal. Te írtad, h nevetséges nem én, én csak idéztelek téged. Nem baj? Érdekes, mi be vagyunk jegyezve. Szerintem menj és szedj be egy bogyót, h lehiggadj.
2014. dec. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mi torvenyes es egyhazi hazassgaban elunk mert tiszteljuk a csaladunkat a hitunket es egymast.
2014. dec. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

16: "hat eve meg engedelyezve volt de szerintem nevetseges dolog."

Látod ezt itt? Te írtad, hogy a bejegyzett élettársi kapcsolat nevetséges, és én erre reagáltam, h az, h szerinted nevetséges azt senki nem kérdezte és off téma.

Én nem a házasságra írtam, h nevetséges, sőt nem is írtam semmire se. De talál ahogy írtam vegyél be egy bogyót, hogy elbírd olvasni, amit írnak neked.

És már bocsi, azért mert nem mindenki házasság párti nem kéne lenézned azokat, akik bejegyzett élettársi kapcsolatban óhajtanak csak élni. Pás.

2014. dec. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!