Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kapok mindig virágot?

Miért kapok mindig virágot?

Figyelt kérdés

szóval eddig bármi esemény van, vannak rokonok, közeli családtagok, akiktől mindig kapok egy csokor szépen kötött virágot.

pedig tudják, hogy értelmetlennek tartom.

abból a pénzből lehetne venni könyvet, ruhát, bármit amit nem dobok ki 1 hét után a szemetesbe.

de mégis minden alkalommal, szalagtűző, ballagás, névnap,szülinap, karácsony

kapok csokrot.

a barátomtól 1 szál rózsának örülök, mert ki tudom szárítani.

de az egyéb csokros vágott virágok,őszintén, mire jók?

gyönörködni bennük?

nem kapok zsebpénzt, hónapokig kell koldulnom egy szükséges ruhadarabért.

de virágra elbasznak ezreket simán

hogy értessem meg velük, hogy inkább ne vegyenek semmit??


2014. dec. 25. 20:05
 1/5 A kérdező kommentje:

a közelieknek megmondtam már, de a távolabbi ritkán látott rokonoknak nincs arcom megmondani.

mert jó szándék vezérli őket csak hát ...

2014. dec. 25. 20:06
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen problémám.


A közeli rokonokkal beszéltem és megkértem őket, hogy a távoliaknak is továbbítsák. Azóta nincs virág, de kaptam olyan könyveket amikre két pillantást nem vetnék a könyvesboltban, nem hogy elolvassam őket...

2014. dec. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

én a könyvnek mindig jobban örülnék. maradandó érték, ha most nem érdekel, eljön majd az idő, amikor majd forgatom.

de a közeli családtagjaim utána tudnak nézni, milyen íróktól olvasok. úgy nem lehet mellélőni

én egyik évben 8-9 éves koromban 2x kaptam meg ugynaazt, de nem akartam őket megbántani, így titokban tartottam, eldugtam az egyiket:D

2014. dec. 25. 20:26
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Köreimben van elég sok igazi nő, akiken látom, milyen örömmel tölti el őket egy virág létezése.

Lehet, te is nőnek nézel ki, de belül egészen más vagy.

Talán ezért kapsz mindig virágokat, és nem örülsz neki.

Te adsz valamit?

2014. dec. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Presy ***** válasza:
100%
Utolsó nem kell kiforgatni a szavait . Szimplán van aki jobban örül a virágnak valaki pedig kevésbé helyedbe kedvesen elmondanám hogy értékeled a gesztus de könyvnek vagy ami neked fontosabb jobban örülnél vagy ha virág akkor cserepes mert tovább megmarad.
2014. dec. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!