Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tesom es a felesege tonkretett...

Tesom es a felesege tonkretettek a karacsonyt. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Eloljaroban annyit kell roluk tudni,higy fel-tesom "allitolag" pszichiatriai beteg volt felesege tette azza testverem felesegenek pedig meghaltak a szulei meg fiatalkoraban igy egyedul maradt.

Tesom felesegenek ugy volt sosem lehet gyereke mert meddo.De aztan megis lett.Tesom rokkant nyugdijas betegsege miatt tesom felesegenek pedig budos a munka.. Sehol nem bir megmaradni. Most kirakjak a hazubol is mert a regi lakasukat elcsereltek egy idos nenivel mikozben azon a lakason hitel volt es ezt a neni nem tudta..most egy 2 eves gyerekkel koltozniuk kell vissza.Mivel tesom felesege sem szeret dolgozni ezert o is leakarja rokkantositani magat.Anyukam 60 eves es meg mindig dolgoznia kell miattuk hogy eltartsa oket,foleg a picibabat..Mert a szulei nem sokat foglalkoznak vele csak belerakjak abba a hordozhato kosarba es egesz nap ott ucsorog.Meg mindig instabil a jarasa is.. Anya veszi nekik a kajat is stb... Tesom felesege fuj mindenkire a csaladban mert mindenki hulye csak o az okos. Ok mindig tudnak mindent de ha anya nem intezkedett volna akkor most hogy kikell koltozniuk a hazbol, a hid ala kellett volna menniuk.. Tesom felesege kavarja a szart engem a szarmazasom miatt (fel zsido vagyok allitolag..de ezt semmi nem bizonyitja..)leszolt,persze a hatam mogott de mikor a ruhaimat amiket nem hasznalok mar odaadom neki akkor az persze jol esik..akkor nem szol egy mukkot se...30 akarhany evesek es anyukam szoknyajat fogjak.

Mindenert ot hibaztatjak..Eletkeptelenek nelkule.. Nagymamamnal ma kiborult a bili igy karacsonykor es kiosztotta oket ami nem tetszett nekik es elmondtak mindennek a mamamat hogy ot senki nem szereti, soha nem szerettek..stb. Akkor fogtak magukat es osszekeszulodtek.Kisfiu,ugye mivel oltoztetes volt elkezdett hisztizni mint minden kisgyerek.Az anyja erre lekevert egy akkora sallert neki hogy csak ugy csattant Elcsesztek eleg jol a karacsonyunkat.. szerintetek??

Mit lehet ilyenekkel kezdeni?

En csak azt a kisfiut sajnalom egyedul hogy milyen szulokhoz csoppent..


2014. dec. 25. 17:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
58%

9-es: tevedsz, en az atlaghoz kepest konnyeden kitennem a sajat gyerekemet is akar az utcara, ha igy viselkedik: ingyenelo, eletkeptelen parazita es nem hogy tiszteletlen, de egyenesen bunko. En nem turom meg a tiszteletlenseget, foleg, ha segitek.


Remelem sikerul ugy nevelnem majd a gyerekemet, hogy ne legyen ilyen. Ha meg ilyen lesz a vegrendeletbol, mindenbol kiirom es megtagadom az fix. A munkanelkuliseg se jo, meg a lustasag, de az a legkisebb problema a tiszteletlenseg es a bunkosag mellett.

2014. dec. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
58%

Szegény gyerek, a gyámügyön jobb lenne neki. Neki az egész életét tönkreteszik, nem csak a karácsonyát.


Féltesód meg nem pszichiátriai beteg volt, hanem most is az, ha emiatt van leszázalékolva, ez is csak nyomatékosítja, hogy a gyámügyesek tudnának neki jobb helyet találni.


Anyukád felnőtt, ő a felelős azért amiért ezeket eltűri.

2014. dec. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem,minha túl sok nő lenne a családban.Az is lehet probléma.

Talán nem volt a legjobb a nagymamának pont karácsonykor kiosztani akárkit.Az idősebbnek több a tapasztalata,nem olyan hirtelen,mint a fiatalabbak.Általában.

Meg aztán,ki tudja,lehet,hogy minden ok megvan rá.ha valaki úgy gondolja -és visszavág vele- ,hogy őt nem szerették vagy szeretik.

Értékeljük azt ebben,amit lehet;az őszinteséget,mert ugye az volt?Úgy látszott,hogy mindenki Őszintén ömlesztette rá a többiekre a sérelmeit?Akkor jó,örüljünk neki.És halljuk meg,hogy a másiknak mi fájt.És ha tudunk,próbáljunk meg javítani rajta.

Nem tudom,hogy a tisztelet,mint olyan ,mit ér.Ha nincs őszinteség mellette,mögötte.

Ha választani kell,inkább választom az őszinteséget,nem tudom,ki hogy van vele.

A kisfiút nem kell sajnálni,azt látja,ami van,a valóságot,nem álszentséget,titkolózást,színházat.Kapott egy pofont valaki más helyett;mi is kaptunk mindannyian,gondolom,nemigaz?

2014. dec. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
81%

Utolso: ki mondja meg a frankot? Csak a lusta ingyenelok serelmeznek mindent. A kerdezo es az anyukaja nem mondja ki amit kene.


Szokozt egyebkent hasznalhatnal tobbet...

2014. dec. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Milyen frankot ?És milyen Szokozt;nem értem,bocs.
2014. dec. 27. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!