Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha már semmi...

Mit csináljak ha már semmi kedvem sincs az élethez?

Figyelt kérdés

Ez megy már 3 éve kb semmi kedvem sincs az egészhez..

Még suliba járok, az sem megy, már nem is tudom hányadszorra járom újra...

A családomat sem szeretem.. barátaim sincsenek, senkim sincs, és változtatni sincs energiám

18/F


2014. dec. 21. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Sportolj.
2014. dec. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Az önsajnálattal nem is jutsz előre. Amíg te nem döntöd el, hogy talpra állsz és igenis változtatsz, addig senki más nem tud rajtad segíteni. Hiába kérdezel minket, mert mi sem tudunk sokat tenni.

"változtatni sincs kedvem." : Ezzel a mondattal el is döntötted, hogy semmi az ég világon nem fog változni.

2014. dec. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
bocsi, elírtam: "változtatni sincs energiám"
2014. dec. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Millió érdekes és hasznos dolog van a világon, úgyhogy ezért az életért egyedül Te vagy a felelős. Amúgy mi a kérdés, ha eszedbe sincs változtatni? Bámuld a monitort tovább, ahogy eddig is tetted, de ezért tényleg kár volt megszületned is. Vagy keress fel egy pszichológust!
2014. dec. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Olvasni is borzalmas,mennyire depressziós vagy..

Ha nincs energiád változtatni,hiába írogatok neked tanácsokat,mivel lesz jobb életed.. a betegségből kell kigyógyulni,és minden szivárványszínű lesz,kb. azonnal. Menj el a háziorvos,ő meg beutal további sztk-s kezelésre. Legalábbis nálunk így megy,ne kövezzetek meg ha véletlenül tévedtem :P

2014. dec. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Kezdj hozzá bármihez, ami érdekel. Keress valami hobbit. Amúgy miért nem szereted a családodat? Ilyenkor az lenne a legfontosabb, hogy valaki melletted álljon.
2014. dec. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem depressziós,csak lusta tenni magáért bármit is.Egyszerűbb sajnálni magát és nyavalyogni.
2014. dec. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!