Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a szüleim...

Mit tegyek, ha a szüleim zavarja, ha hangosan hallgatom a zenét?

Figyelt kérdés
Nagyon ritkán van amikor egyikőjük sincs itthon, de most ha nem dolgoznak, nem alszanak, akkor miért zavarja őket?

2014. dec. 20. 19:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem a füles árt a fülnek, hanem a hangos zene. Ha fülessel hallgatod meg ha anélkül, akkor is. Ha zavarja őket, halkítsd lejjebb vagy vegyél fülest.
2014. dec. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
passzolom, de hát akkor marad az, hogy csak akkor hallgatom hangosan ha nincsenek itthon. Nincs más lehetőség :D
2014. dec. 20. 19:38
 13/22 anonim válasza:
63%
Csavard feljebb a hangerőt!ez biztos ötlet.én is kipróbáltam,bevált!
2014. dec. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a szüleim több modern zenét hallgatnak, mint én :D anya minden nyáron rákattan a "nyár slágereire", én meg maradok régi rockzenénél :D

De a kérdésre válaszolva: ennyire bonyolult az, hogy használj fülest? Ha nem bömbölteted, nem káros. Ha meg üvölt, akkor füles nélkül se tesz jót.

Nem értelek, mi ezen olyan nehéz.

Én is agybajt kapnék, ha más hangosan hallgatna zenét itthon. Legyen már benned egy kis kompromisszumkészség.

2014. dec. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 kovpet ***** válasza:
100%

"de hát akkor marad az, hogy csak akkor hallgatom hangosan ha nincsenek itthon"



...és ha a szomszédok sincsenek otthon.

2014. dec. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
És miért kell bömböltetni a zenét? Halláskárosult vagy? Normál hangerőn miért nem jó?
2014. dec. 21. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

a hallásom tökéletes...

szeretem érezni, ahogy remeg a testem a mélytől :D

2014. dec. 21. 08:25
 18/22 anonim válasza:
100%
Vedd halkabbra
2014. dec. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

"Mit tegyek, ha a szüleim zavarja, ha hangosan hallgatom a zenét?"


Halkítsd le.


"nem dolgoznak, nem alszanak, akkor miért zavarja őket?"


Talán mert ők nem szeretik, ha remeg a testük a basszustól.. Neked egyébként tényleg ennyi eszed van, vagy csak játszod a retardáltat?

2014. dec. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Hallgass zenét a pincében, ha van. Kicsit át is lehet alakítani. A szórakozóhelyek se véletlen vannak ilyen helyen.


Én magam azt csinálom, hogy autóvezetés közben hallgatom hangosan a zenét. Csukott ablakkal persze.


A fejhallgatót és a fülhallgatót itt többen összekeverték, pedig ezek nem ugyanazok. A fülhallgatót beledugod a füledbe, a fejhallgatót pedig rárakod. Ez utóbbi több szempontból is jobb.

2014. dec. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!