Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy döntsek? Én...

Szerintetek hogy döntsek? Én nem tudom eldönteni.

Figyelt kérdés
Apám bnője kocsmáros, és szoktam bemenni hozzá apával. Van két román srác, már régóta itt laknak Pesten, 20 évesek és tisztességes nagyon rendes emberek. Kiderült hogy mind kettőjüknek tetszem, és mind kettőjük akar tőlem többet mint barátság. Az egyiknek van barátnője, a másik szingli, és ő nagyon össze szeretne velem jönni, de nemtudom mit csináljak. 15 éves vagyok, ő kissé szerintem többet akar mint amit én 15 évesen, de viszont állati rendes fiú apám is szereti. De egyáltalán apám mit szólna hozzá? Nagyon szereti őket, és meglehetősen modern apuka. Nektek mi a véleményetek? Hülye válaszokat nem kérek:)
2010. jan. 31. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha összejössz az egyikkel lérlek ne azzal akinek van barátnője mert téged is átejthet hogy megtetszik neki valaki és már ejt is a másikba én meg reménykedek :)
2010. jan. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát igen evvel így vagyok én is meg a szingli jobban is tetszik és ő nem olyan csajozós mint a másik:)
2010. jan. 31. 20:03
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudsz dönteni, akkor még fiatal vagy egy komoly kapcsolatra. Bocs, ha nem tetszik a válaszom, de akkor is így gondolom.
2010. jan. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én nem a komoly kapcsolattól félek, mert az előző is 1,5 év volt, hanem apukám reagálásától.
2010. jan. 31. 20:07
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Neked is tetszik apukád barátnője és általa jötettek össze akkor kész kalap elkell fogadnia meg gyözd meg
2010. jan. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azzal a fiúval foglalkozz, akinek nincs barátnője, és még csak véletlenül se tántorodj el ettől az elhatározásodtól. Ha mindkettővel flörtölgetsz, akkor egyik sem fog komolyan venni. Aki nem kell neked, annak ne legyél vevő a közeledésére. Kedvesen is vissza lehet utasítani egy pasit.


Apukád nem hiszem hogy bánná, miért tenné. És nem biztos hogy egyelőre többet szeretne tőled a pasi mint amit te adhatsz neki. Ezzel ne foglalkozz. Egy férfi mindig "azt" akarja, de ez így természetes. Rajtad áll, hogy meddig engeded. Ha komolyan érdekled, akkor vár rád. Viszont azért azzal tisztában kell lenned, hogy évekig nem fog várni. Kb fél éven belül készen kéne állnod. A szüzesség elvesztése nem olyan nagy dolog ám :) viszont jobb az elsőt olyan fiúval átélni akivel nem érzed ezt az egészet cikinek. Biztos hogy kedves és segítőkész lesz. Viszont ehhez az kell, hogy mindegyik pasival megfelelően viselkedj!!! nem kelletjük magunkat mindenkinek! :)


Sok sikert!


31/N

2010. febr. 1. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!