Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem gáz hogyha a nyílt napon...

Nem gáz hogyha a nyílt napon az anyukám is ott lesz? (8-os vagyok)

Figyelt kérdés
2014. nov. 26. 00:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Az én anyukám a gimnáziumi felvételire is eljött velem, kint megvárt. Soha nem éreztem azt, hogy kellemetlen a jelenléte, mások véleménye pedig nem érdekel.
2014. nov. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én úgy veszem észre, hogy a diákok 80%-ával jön szülő. 3 éve voltam nyílt napon 8-ban, jött velem apukám, és majdnem mindenkivel volt szülő. Amióta gimis vagyok azóta is azt látom, hogy nyílt napokon tele van szülőkkel az iskola. Szerintem fontos, hogy menjen veled anyukád. És egyáltalán nem ciki, teljesen normális:)

17/L

2014. nov. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én apuval mentem és egyáltalán nem volt ciki. :)
2014. nov. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
nagyon nagyon köszönöm! elnézést a késői válaszért csak idő közben megfeledkeztem róla :D
2015. jan. 30. 00:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!