Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem gáz hogyha a nyílt napon...

Nem gáz hogyha a nyílt napon az anyukám is ott lesz? (8-os vagyok)

Figyelt kérdés
2014. nov. 26. 00:09
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
miért lenne gáz?
2014. nov. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Talán jobb is, hogy ott lesz.
2014. nov. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
50%
Én örülnék neki ha anyukám megnézhetné az egyetemen egy napomat. De sajnos ez a nyolcadikosok között gáz. Én is ìgy gondolkoztam, de most h tàvol vagyok tőle csak szomorkodok az ilyeneken h miért nem engedtem neki. Szóval ha te szeretnéd h Anyud ott legyen, ne hallgass csak saját magadra és hívd el! :)
2014. nov. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem, velem is eljöttek
2014. nov. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
28%

Eljön majd az az idő amikor mindent megadnál, hogy édesanyád ott legyen melletted.

3 évesen - Szeretlek Anya!

10 évesen - Igen Anya!

13 évesen - Mit akarsz már Anya?

16 évesen - Óh Istenem! Mit akar Anya megint?

18 évesen - El akarok menni itthonról Anya!

... 25 évesen - Anyának igaza volt!

30 évesen - Vissza akarok menni hozzá!

60 évesen - Anya elment!

70 évesen - Akármit megadnék, hogy lássam újra Anyát

2014. nov. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
Mi osztálytársakkal mentünk együtt, ezért fura lett volna, ha ott van egy szülő.
2014. nov. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki. Velem is eljött anno, és nagyon örültem neki, hogy ott volt, mert olyat is észrevett, amit én nem.
2014. nov. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Dolgoztam iskolatitkárként középiskolában.

Nyílt napon, amikor jöttek a nyolcadikosok, sokukkal szülő is érkezett, nincs ebben semmi ciki. Egy ilyen gyerek kb. 14 éves, természetes, hogy a szülő ott van és megnézi, hogy hova íratja be a gyereket.


Röviden: nem gáz! :)

2014. nov. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Jaj, én is hogy szégyelltem abban a korban! Xd

Amúgy nem gáz, a többiek nem fognak hülyének nézni, hacsak nem viselkedik botrányosan anyukád, bár azt nem hiszem.

De az sem gáz, hogy Te gáznak tartod, a korral jár, majd kinövöd! :-D

2014. nov. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Dehogy gáz! Én annak idején sem csináltam ebből problémát, sőt, az öcsém most nyolcadikos, és vele is ment anyukám. Ráadásul rengeteg gyereket elkíséri valamelyik szülő, úgyhogy még csak nem is kirívó, ha elmegy veled is.


(Az mondjuk már kicsit gáz, aki úgy érkezik, hogy kíséri anyuka, apuka, nagyanyó meg a kistesója... láttam már ilyet, nem is egyet.:))

2014. nov. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!