Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tetszik nektek a Míra és...

Hogy tetszik nektek a Míra és az Anda női név?

Figyelt kérdés
2010. jan. 29. 21:19
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Kb. van még húsz és naponta változik:),de most ezek esélyesek nagyon. Ezek nekem is tetszenek, ha ők nem választják, akkor lehet hogy én csapok le majd valamelyikre:)
2010. jan. 29. 22:27
 22/34 anonim ***** válasza:
0%

Mirha? Turha?


Kik találnak ki iylen kretén neveket hogy a szivük legyen szabadnapos!!

2010. jan. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

00:03 - Ha már kötekedni akarsz:

Mira vagy Míra - női név

Myra - egykori város a mai Törökország, akkor a Bizánci Birodalom területén

mirha - szomáliai balzsamfából (mirhafából) készített szirup, illóolaj, amit gyógyításra használnak ma is (sebgyógyítás, fertőtlenítés, torokfájás, szájbetegségek, garatbetegségek), az ókorban pedig a halottak balzsamozására is használták


Mielőtt hülyeségeket írtál volna, bár az éjszaka közepén ezt nem kéne feltételeznem, hogy valaki képes ilyeneknek utánanézni, ha kötekedni akar. Ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna.

2010. jan. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
A Míra egy ősi horvát és szerb név, a mirhához annyi köze van, mint a zsiráfnak a gyöngyvirághoz...:) Lehet beszólogatni meg kötekedni, csak amikor ez azt is elárulja, hogy lövése sincs a témához valakinek és így van nagy arca, akkor az elég szánalmas.
2010. jan. 30. 10:41
 25/34 anonim ***** válasza:
0%
Ezeken is jókat lehet gúnyolódni, általános iskolában nagyon jó volt az ilyen gyerekeket órán cukkolni, főleg felelésnél XD
2010. jan. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
A gyerekek bármin tudnak gúnyolódni, ezt úgysem lehet teljesen kivédeni.
2010. jan. 30. 18:38
 27/34 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán nem tetszenek.
2010. jan. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
84%
Engem Mirának hívnak, és nagyon örülök, hogy Anya ezt a nevet adta. :)
2010. jan. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
A gyerekek tényleg bármin tudnak gúnyolódni, nem kell ahhoz név, én azért voltam céltábla általános iskolában, mert anyukám a suliban tanított (hát erről aztán igazán nem tehettem).
2010. jan. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

ha lányom lett volna én is a Mira nevet adtam volna, mert a férjem arab, és az Amira arabul hercegnőt jelent, így kint Amirának, itthon Mirának hívtuk volna

node, fiam lett :)

(amúgy az Anda nekem nem jön be, olyan kis bamba, béna lány jelenik meg előttem, ha kimondom)

2010. febr. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!