Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meglepődtem, ez másnál is így...

Meglepődtem, ez másnál is így van?

Figyelt kérdés

Elég népes a rokonság, néha van nagyobb létszámú összeröffenés. Három fő generáció van: 60 felettiek, 30-40 évesek és a gyerekek/partnereik 15-25 között. Kb fele-fele arányban nők és férfiak.


Néhány hónapos a babánk, most nálunk volt az összejövetel. Arra számítottam, hogy a 60 feletti hölgyek egymással vetekednek a baba figyelméért, de amin nagyon meglepődtem: a fiatal FIÚK is rendre odasündörögtek "babázhatok egy kicsit?" kérdéssel, vagy csak kicsit grimaszolni neki, megsimogatni, játszani vele.


Félreértés ne essék, én örültem neki, csak arra "számítottam", hogy a nők fognak rajzani körülötte, míg a hímneműek néhány "aha, baba" pillantással elintézik. Ezért is lepődtem meg, hogy 15-25 éves korosztályban ilyen sikert aratott a fiúk között. Némelyik a barátnőjét lökdöste félre, hogy hadd babázzon egy kicsit.


2014. nov. 22. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Nem tudom, nálunk 3 fős a teljes család, ha mind összejövünk.:)
2014. nov. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

Nos változik a világ úgy néz ki a pasik is.

Egy kicsit más kategória de nekem két macskám van, akik mindig kint ülnek az ablakban és, mivel földszinten lakunk így az utcáról könnyű nekik gügyögni. Régebben csak nők és gyerekek álltak meg de az utóbbi 1-1.5 évben azt vettük észre anyámmal, hogy egyre több pasi áll meg udvarolni nekik! Benyúlnak a rácson és vakargatják őket meg játszanak velük!

Tudom pár macska nem egy gyerek de valahogy azt vettem észre, hogy manapság már a pasik is könnyebben kinyilvánítják az érzéseiket. Szerintem ez tök jó. A szomszédomban is van egy 9 hónapos baba és ha kint van a mamájával akkor a házban lakó fiatal srácok mindig megállnak udvarolni egy kicsit a kis csajnak:)

2014. nov. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha nem saját, akkor azért nincs olyan nagy különbség a macska és a baba között :) Mindkettő cuki és barátságos (igen, tudom, vannak átok rossz macskák és világból kikergetős babák is).
2014. nov. 22. 22:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi fura, csak neked vannak tévképzeteid a férfiakról.
2014. nov. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem amikor terhes voltam, a közlekedésben az idősebb korosztállyal és a fiatal lányokkal volt rossz tapasztalatom, míg a fiatal srácok mindig kaphatóak voltak babakocsi cipelésre. Sokkal segítőkészebbek voltak, mint a velük egykorú lányok.
2014. nov. 23. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!