Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaltam a férjemet. Megprób...

Megcsaltam a férjemet. Megpróbáltam eltitkolni de sajnos kiderült. Hogy találjak vissza újra a férjemhez és a kisfiamhoz?

Figyelt kérdés
Én nem akartam, de a főnököm olyan szépen tud bókolni. Azt is mesélte, hogy nagyon rossz a házassága. Azt hittem,több is lehet ebből, nem csak egy viszony. Már hónapok óta mondta ezeket nekem és úgy éreztem belevágok. Csak néhány hónapig voltunk együtt, mert én rákérdeztem hogy mikor válik. De azt mondta, hogy már nem biztos benne, hogy én kellek neki, lehet hogy mégis a feleségével marad. Én a férjemet és a kisfiamat nagyon szeretem. Csak az a baj hogy egy munkatársam beárult a férjemnél. Ő azóta teljesen megváltozott. Mivel én közben el is költöztem. Azt mondja menjek oda, ahol eddig voltam. Mit tegyek, hogy minden a régi legyen?

2014. nov. 22. 17:33
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is ismerek ilyet. A nagymama nevelte fel a gyereket mert az anyuka még pasizni meg bulizni akart. Azóta sem érdekli.
2014. nov. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%
A férjednek igaza van.Sosem tudhatja,mikor teszed szét megint a lábad valakinek.Megérdemled,ha magadra maradsz.
2014. nov. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

a munkatársad honnét tudta, hogy megdugott a főnököd?

dicsekedtél vele?!

2014. nov. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
0%

Na végre, az én semmitmondó hozzászólásom elérte a 9%-ot.

De gondoljunk bele abba is, hogy a pasi volt egy görény, mert játszott a nőnek az élethelyzetével. Lenullázta a nőt és családját széttörte. Nem csak a nő a hibás.

Ha szeretem a nőt, ilyet nem csinálok, hogy nem érdekel, mi lesz vele. Akkor már jobb lett volna suttyomban összejárogatni, még, ha nem is helyes dolog(ha már két rossz közül kell választani, az a kisebb). Imádkozzunk, hogy a főnök is ráfaragjon.

2014. nov. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
Hát megérdemelted. Nem sajnállak. Csak a férjed és a kisfiad. Már ne is haragudj, de nem is azért mennél vissza, mert szereted őket, hanem azért, mert a másik pasi nem hagyja ott a nőjét. Undorító. Bár szerintem kamukérdés.
2014. nov. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%

Magadnak köszönheted a kialakult helyzetet. Nem lett volna szabad ilyet tenned. A férjednek rendkívül megalázó lehet eleve az hogy megcsaltad, de hogy mástól tudta meg, az csak hab a tortán. Nyilván azt érzi hogy becsapták, hülyére vették. Igaza is van.


Én nem javaslom hogy ezek után még próbálkozz visszaszerezni. A jelek szerint ő ezzel már nem tudna együtt élni. Hidd el, sokaknak nem megy. A legtöbb ember nem tud túllépni egy megcsaláson és még ha meg is próbálja, idővel kudarcba fullad a dolog. A magyarázat egyszerűen csak annyi, hogy ez egy alap tulajdonság. Van aki túl tud lépni rajta és van aki nem. A férjed az utóbbi kategóriába tartozik (ezt közölte is veled), ezért kár erőltetni. Miért tartozzatok ti is azok közé, akik becsapják magukat? Csak ezt érnéd el azzal, hogy visszakönyörgöd magadat. A továbbiakban pedig garantált lenne a rossz kapcsolat köztetek.


A helyzet az, hogy visszafordíthatatlanul tönkretetted a családodat. Szerintem egy viszony nem ér ennyit. Aki házas, az maradjon a seggén - ha pedig nem megy, ne sírjon később.

2014. nov. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!