Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy johetnek ra az igazsagra?

Hogy johetnek ra az igazsagra?

Figyelt kérdés
A volegenyem (mar nem az) es a baratnom mindig is joban voltak. Egyutt is laktunk egy ideig harman. Kulfoldon elunk es amikor en haza latogattam ok mindig maradtak. Egy rovid ideig (az egyikojuk szerint egy nap, a masik szerint egy honap) egyutt is voltak meg regebben, de allitasuk szerint soha nem fekudtek le. A baratnom tobbszor ult az exem olebe meg csikizgettek egymast, pedig mondtam hogy ez zavar engem. A lenyeg hogy miutan szakitottunk, a baratnom volt mellettem a nehez idokben es ezt nem fogom elfelejteni. A mostani parommal viszont utaljak egymast es a parom azzal tomi a fejemet, hogy o latta oket egyutt es megcsokoltak egymast meg ilyenek...en befolyasolhato vagyok sajnos es nem tudom hogy csak a mostani parom hulyit e. Sajnos a hazudozgatas a paromra, az exemre es a baratnomre is igaz. A baratnomet nem akarom megkerdezni, mert ha nem tortent semmi akkor nagyon megbantanam jogosan. Ha pedig tortent azt ugyis letagadna mert nem akar elvesziteni. Ha volt valaki hasonlo helyzetben az hogyan oldotta meg a dolgot? Koszi elore is.
2014. nov. 22. 11:56
 1/10 anonim ***** válasza:

"Sajnos a hazudozgatas a paromra, az exemre es a baratnomre is igaz."


Neked valóban ilyen emberekre van szükséged?

2014. nov. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A barátnőd segített és melletted volt, amikor kellett. Az új pasid meg fúrja.

Vajon melyikük a jobb ember?

2014. nov. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Legyunk dramtikusak.

Lehet, hogy a mostani parrodra is raszallt a "baratnod"? Lehet, hogy a parod ezt titkolni akarja, szet akar titeket szedni, hogy ne tudodjon ki, ha van koztuk valaki?

De. tenyleg, minek ilyen emberek korulotted?

2014. nov. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Normális, becsületes emberekkel tarts kapcsolatot, ne ilyenekkel, akik ennyire értéktelenek.
2014. nov. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja, a "jo baratno" pasi ulebe ult, egyutt voltak mig kerdezo nem volt ott, stb.
2014. nov. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Madarat tolláról, embert barátjáról ...
2014. nov. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Deákné Vászna ***** válasza:
91%
Ne haragudj a kérdésemért. Kik az ellenségeid?
2014. nov. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"allitasuk szerint soha nem fekudtek le"

"A baratnom tobbszor ult az exem olebe"


Lehet, hogy valóban "nem feküdtek le", hanem ülve csinálták...

2014. nov. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem o az egyetlen baratnom, de o az egyetlen akirol ezt felteteleznem. Gyerekkori barat es no letere olyan a karaktere es a gondolkodasi modja mint egy ferfinak. Sok a kozos emlek es nagyon fajna ha kiderulne hogy hutlen.
2014. nov. 22. 14:05
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem hirtelen az jutott eszembe miután elolvastam a kérdésedet,hogy szabadulj meg mind a háromtól.
2014. nov. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!