Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kidobtam a lakasbol a parom...

Kidobtam a lakasbol a parom exet kinek volt igaza?

Figyelt kérdés
Az ex jott a gyerekert a parom nem volt itthon. A no elkezdett okoskodni hogy minek csereltuk ki a hazbol a butorokat? Meg hogy jol megfogtam az exet tudom en hova kell tenni a? Ezutan felhaborodtam es azt mondtam neki hogy neked a gyerekkel sem sikerult hiaba csinaltattad fel magad. Elzavartam a hazbol. Sajnos a gyerek mindent vegighallgatott es azt mondja amit az anyja. Mar fel is hivta a parom anyjat. Egyebkent nem valtak el miattam par honapos kapcsolatbol lett terhes. A parom szakitott vele o ugy dontott megtartja a gyereket. Mi akkor ismerkedtunk meg amikor a gyerek egy eves volt. Ti mit csinaltatok volna ha a sajat hazatokban sertegetett volna az exno?
2014. nov. 16. 15:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
28%
+ gondolj bele, hogy az a gyerek mit érezhet, hogy az anyja így viselkedett, te pedig megaláztad a szemében előtte. Az anyja az isten és ilyen helyzetbe került. Légy okosabb, a gyereket nagyon sajnálom :(
2014. nov. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
93%

Ha a párod neked az igazat, akkor mi a kérdés?


Egyébként értem, hogy kiakadtál és kidobtad, de lehetett volna normálisabb stílusban is, nem kidobni, hanem elküldeni, már csak a gyerek miatt is.

2014. nov. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
15%
én felképeltem volna, hogy ilyen csúnyán nem beszélünk és nyitottam volna az ajtót, lehet menni.
2014. nov. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem az a fő kérdés, hogy kinek volt igaza, hanem hogy komolyan egyikőtöknek se volt annyi esze, hogy ilyet nem a gyerek előtt csinálunk? Egyik tizenkilenc, a másik egy híján húsz...

A kérdésre válaszolva: amikor elkezdi ezt az exnő, rögtön rákérdeztem volna, hogy szerinte a gyereke fejlődésére milyen hatással lesz a szóhasználata? És a gyereket beküldtem volna még valamiért a szobájába, aztán megmondom a magamét.

2014. nov. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!