Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is tulzásba esett?

Szerintetek is tulzásba esett?

Figyelt kérdés

Üdvözlet mindenkinek. Tegnap elhagytan a kulcsot és nem tudtam bemenni a hàzba.

Megvártan mire hazaért a pàrom.

Na bizony kinyitotta de minden voltam csak jo nem.

Elhordott a fiamnak aki 4 éves mindennek.

Majd ha szoltam mondta fogjam be.

Nagyon ideges vagyok mert azota is ezt hallgatom


2014. nov. 12. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kicsit! Ez bármikor, bárkivel előfordulhat. Nem tudom miért kell ezért megalázni azt, akit elvileg szeret.
2014. nov. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mindenkivel előfordulhat.Ráadásul belevonta a gyereket is.Finoman szólva sem volt szép tőle.
2014. nov. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 csabika1971 ***** válasza:

Igen ez túlzás. Mert ha le akart szidni, legalább ne a gyerek előtt tette volna.

Másrészt, ő még soha nem rontott el semmit, vagy felejtett el? Mert ez részemre eléggé gáz. Mert milyen alapon vont felelősségre és alázott meg a gyerek előtt? Eléggé nagyképű lehet a nőd (bocs).

Ezért az vesse rám az első követ, aki még soha nem hibázott semmiben.

2014. nov. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem simán túlzásba esett, hanem nagyon alpárian viselkedett! Elhagyhatja ő is bármikor bármijét, akkor majd a falba veri a fejét? De az, hogy a gyereketeknek szidott, elhordott mindennek, az már mindennek a teteje. Ülj le vele elbeszélgetni, hogy normális ember nem reagál így, nem viselkedik így. Pláne nem a 4 éves gyereke előtt.
2014. nov. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Eleve kisgyerek előtt nem kéne csúnyán beszélni. Nem tudom miért volt ideges,lehet h a munkahelyen volt vmi gond,és a dühét rajtad vezette le. én vmelyik héten kétszer kizártam magam. "-( de mégsem kiabált velem,hanem megértő volt,sajnált,és utána jót nevettünk az egészen. Ne


idegeskedj sztem lehet eleve van is vmi bibi a kapcsolatotokban,csak elástátok,és nem foglalkoztok vele. és ezek az apróságok néha összegyűlnek,ami ilyen apró dolgokon szokott kifakadni. sztem kéne nektek kettesben is tölteni időt,mert ez igy nem lesz jó. és legközelebb csak rosszabb lesz ha hagyod h gy kiabáljon veled. meg kéne vele beszélni ha tudod.

2014. nov. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Aprosàgok vannak? Szinte mindig igy reagàl. Persze én sem vagyok egy könnyű eset.

2014. nov. 12. 11:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!