Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek hogy esett volna, ha a...

Nektek hogy esett volna, ha a párotok ezt mondaná?

Figyelt kérdés
Itthon vagyunk hétvégén és a párom azzal állt elő, hogy más tud hétvégén pihenni,bezzeg ő egy percet sem bír aludni miattunk(van egy 1 éves kislányunk).
2014. júl. 27. 17:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

Vannak családok, meg vannak emberek, akik csak úgy együtt élnek.

Bocs, de itt úgy néz ki, mintha az utóbbiról lenne szó.

Így a szomszédnak szokás szólni, nem a családtagjaidnak.

2014. júl. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%

Ha éppen stresszes hete volt és rossz a kedve, elmegy egy ilyen elbaltázott megjegyzés. Ha állandó jelleggel így morog, az már egy más kérdés.


Ha most fordult elő először, hogy panaszkodott, ajánld fel neki, hogy vesztek szépen füldugót és kész.

2014. júl. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
ha nehéz fizikai munkát végez, és késő estig dolgozik, akkor neked kellene biztosítanod a pihenését, hogy elviszed a kicsit ilyenkor, de ha nem kapja be....
2014. júl. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Mi a problémája? Ő csinálta a gyereket. Vagy a Szentlélektől fogant?
2014. júl. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
És valóban zavarta a gyerek a pihenésben?
2014. júl. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Ezt már az én férjem is számtalanszor a fejemhez vágta! De semmit nem tett eddig, hogy a körülmények is esetleg lehetővé tegyék, hogy pihenni tudjon! (Szoba-konyhás albérletben vagyunk) Arról nem is beszélve, hogy fordítva meg lesz*rja magasról, én ki vagyok-e pihenve vagy sem, hullafáradtan vagyok-e itthon egész nap a gyerekkel!
2014. júl. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
10%

Az én férjem is hasonlóra panaszkodott egyszer,de nem bunkón.

Megbeszéltük,így minden hétvégén ha felkel a gyerek, akkor mi kocsiba ülünk és elmegyünk a nagyihoz vagy szintén babás barátnőhöz vagy játszóházba,addig apa nyugodtan tud itthon pihenni.

1,5 éves lányunk van

2014. júl. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
24%
Azért nem semmi az itt jelen lévő gyk-zó egyedek. Egy "rossz" szóért már pakolnátok/kiraknátok/elválnátok/otthagynátok az uratokat. WTF?
2014. júl. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

" Azért nem semmi az itt jelen lévő gyk-zó egyedek. Egy "rossz" szóért már pakolnátok/kiraknátok/elválnátok/otthagynátok az uratokat. WTF?"


Nyolc válaszolóból egy írta, hogy kirakná a pasiját egy ilyenért. Úgyhogy ne túlozz.

2014. júl. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván rosszul esett volna.

Mi volt az előzmény? Normális hangnemben nem beszéltetek erről korábban? És azóta?


Nálunk is volt ebből vita, ezért mindkettőnknek van néha pár szabad órája, amíg a másik elmegy a gyerekkel játszóházba, játszótérre, valamerre.

Javasold neki ezt szerintem - természetesen ha neked van szükséged pihenésre, akkor olyankor meg ő megy el a gyerekkel.

2014. júl. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!