Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ebben az esetben?

Mit tennél ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Együtt élsz egy nővel, aki a feleséged. Szerelmes vagy belé. Egyszer ő is az volt, te azt hiszed, most is szeret. Aztán egyik nap azt mondja, hogy nagyon tetszik neki egy másik férfi. Hogy lehet, hogy csak fellángolás, lehet, hogy nem.

Én abból indulok ki, hogy fellángolások azért előfordulnak egy kapcsolatban (mármint rajta kívül). Nem hiszem, hogy két ember 30-40 évig együtt tud úgy élni, hogy egyikük sem lángolt volna fel másért soha. Ilyenkor mit tennél? Adnál neki időt, hagynád elgondolkozni, vagy otthagynád?

Én értékelem, hogy elmondta, de most tanácstalan vagyok.


2010. jan. 27. 20:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom, hogy megtetszeni megtetszhet valaki, de szerelmesnek lenni másba, az már egészen más. Bár, ha tudja, hogy ez csak fellángolás, és ezt tudja normálisan kezelni, és inkább szabadulni akar tőle, nem pedig jobban beleásni magát akkor nincs gond. Én speciel egy fellángolásért nem rúgnám fel a házasságom. De ha szerelmes leszek, akkor elgondolkodnék, mert az számomra azt jelentené, hogy nem szeretem a férjem, és az már nem működne többé jól.
2010. jan. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Hagyj időt!Szerintem, ha már elmondta, akkor nem szimplán tetszésről van szó, hanem annál többről.Az már más, hogy azt mondja nem hagyna el semmiképpen. Ezt mondhatja csak azért is, hogy a saját lelkiismeretét nyugtassa. Változott-e a viselkedése veled szemben a beszélgetés óta?Vagy ha nem mondja te észre sem veszed?

Ezt csak azért kérdezem, mert ha veled ugyanolyan, mint ezelőtt, akkor biztos őszinte és eszében sincs elhagyni téged. Én pont ezért várnék és megfigyelném a dolgokat.

2010. jan. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem változott. Mindig nagyon őszinték voltunk egymással, így nem hiszem, hogy ne mondaná el, cska ha tényleg szerelem lenne.
2010. jan. 28. 20:14
 14/15 anonim ***** válasza:
Azért mondta el, mert úgyis észrevennéd rajta, hogy valami "nem stimmel", elég jó antennái vannak erre az embernek. Valószínűleg meg akarta előzni, hogy kombinálj magadban, ez így fair. Szerintem is pozitív, hogy beszél veled ilyenekről, egy kapcsolat hőfoka mindig hullámzó, és igenis megtetszhet mindkét félnek valaki más is, majd elmúlik. Általában pár hét alatt lezajlik a dolog. Megakadályozni úgyse tudod, bár igen hülye szituáció, ez tény. Nagyon klassz a hozzáállásod, gondolkodsz és van mivel, a feleséged örülhet hogy ilyen férje van.
2010. jan. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2010. jan. 30. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!