Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik nevet kapja majd a...

Melyik nevet kapja majd a kisfiunk?

Figyelt kérdés

Ha kisfiunk lesz akkor a párom nevét fogja kapni. Második névnek pedig valamelyik papája keresztnevét. Èn szeretném, ha az én apukám nevét kapná aki sajnos már meghalt. Párom viszont apósom nevéhez ragaszkodik. Mi lesz, ha nem fogunk tudni megegyezzni?


A nevek: Balogh Tamás Àdám vagy Balogh Tamás Gyula


2014. nov. 7. 20:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
Hát szerintem úgy lenne a fair, ha már két név lesz, hogy az egyiket a férjed, a másikat te adod. Milyen már az, hogy ő kettőt is adhat, te meg egyet sem?
2014. nov. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
79%

Balogh Tamás Ádám nekem jobban tetszik.

Amúgy meg ha a párod nevét fogja kapni a kisfiú akkor pedig a második neve nyugodtan lehet szerintem a te apukád neve. Én így látnám jónak ezt.

2014. nov. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
57%
Ahogyan az első mondja.
2014. nov. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
19%
Àdám legyen :)
2014. nov. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
80%

2. vagyok

igaza van az elsőnek, amúgy én nem engedném ezt, hogy még a férjem nevét is kapja a kisfiú plusz még az ő apja nevét is . ez igazságtalan

2014. nov. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Ádám:-)
2014. nov. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Ki az Ádám? Apukád volt vagy Apósod?
2014. nov. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
19%
Ádám
2014. nov. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
38%
Abban a szerencsés helyzetben vagytok, hogy az Ádám szerintem nagyon szép név, a Gyula a régibb nevek közül nem lerágott csont, szóval én a helyedben inkább a Tamást hagynám ki a sorból. Egyébként sem tartom túl sportszerűnek, hogy a párod részéről megkapja az ő és az apja keresztnevét is, a te apukádét pedig nem tudod továbbadni. Ha lesz még fiatok, akkor ő lehet Tamás.
2014. nov. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
52%

Szia. Megkérdezhetem hogy első baba? Mert ha nem, akkor a többi baba név választásakor mely nevek kerültek előtérbe. Itt lehetne egyezkedni.

Ha pedig első baba, akkor az Ádám ma divatosabb és eléggé felkapott. A Gyula viszont régiesebb de nem csúnya név.

2014. nov. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!