Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki a hibás ebben a családi...

Ki a hibás ebben a családi vitában?

Figyelt kérdés
A nő elment bemutatkozni a férfi szüleihez.Tudni kell hogy férfi anyja elhagyta a gyerekeket 10 évig egy pasival élt de a férje visszafogadta. Ott ült a család a férfi, a férfi bátyja, húga. Az anya beszélgetni kezdett a nővel taglalta hogy mennyire szereti a gyerekeit. Ekkor a férfi bátyja felcsattant hogy még te beszélsz szülői szeretetről te büdös k****. Ezután az apa felháborodott hogyha így beszélsz anyáddal felrúglak. Úgy fogták le őket hogy ne verekedjenek össze. A süteményes tálat a férfi bátyja kidobta az udvarra. Az apja meg leverte a poharakat, evőeszközöket. Gondolom nem kell részleteznem hogy a nő aki megismerte a családot mennyire megijedt ilyen családot még sohasem látott. Ti ilyen előzmények után találkoznátok a pasival? Vagy az ilyen családtól jobb menekülni?
2014. nov. 6. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
Én biztos, hogy itt fejezném be a kapcsolatot.
2014. nov. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Háááát, ha még nagyon a kapcsolat eleje, akkor azért sokszor átgondolnám. Mert nyilván a pasi tartani akarja a kapcsolatot a családdal, de hogy én iylen feszültségben nem akarnék egy életet leéni, az elég biztos. Mondom, kapcsolat elején. Ha már teljesen a pasiba habarodtam volna, akkor bajban vagyok. De ez gáz, hogy valakik így viselkednek egy idegen előtt :s
2014. nov. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
A szüleiről senki sem tehet... azt meg csak akkor tudja felmérni az ember, hogy a másikra mennyire hat a szülői családja, ha már megismerte. Nem elég annak a szerencsétlen srácnak, hogy a saját rokonsága viselkedni képtelen tahók gyülekezete, még a barátnője is ezért hagyja ott? Megkockázom, ha ezért lelép, akkor a csaj semmivel se jobb, mint a megismert tahók.
2014. nov. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A férfinek nagyon nehéz lehet. Gondolom szégyenli a családját. A nő figyelje hogy lát-e olyan jeleket a férfin mint a családján, mert akkor meneküljön. Ha nem lát, akkor ne a családja miatt ítélje meg.

El tudom képzelni milyen nehéz lehetett szegény férfinek, aki szerelmes, de tudja hogy otthon nem teljesen komlettek.

2014. nov. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%
Menekülj, amíg teheted...
2014. nov. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Ha van szíved elhagyni azok után, hogy az anyja is azt tette vele 10 évig, csak azért mert a családja összeveszett, akkor tedd. De akkor te sem leszel jobb, mint az anyja.
2014. nov. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6%

Én az ilyen családtól menekülnék.

Primitív, buta emberek.

Lehet, csúnya dolog, de a pasival sem találkoznék, ha komoly kapcsolatot terveznék vele.


Én úgy nőttem fel, hogy a tágabb család is rendszeresen találkozik, és erre igényem is van. Ez nekem nem fér bele.


Ráadásul ott motoszkálna a fejemben, hogy a párom ebből mit vett át. Lehet, hogy még a jó oldalát mutatja, de ki tudja, lehet ugyanígy reagál problémák esetén.

2014. nov. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
gondolom, hogy te vagy a férfi. ahhoz képest elég higgadtan írtad le. ez már valami. ha te normális vagy, és szeret téged a nő, akkor lehet esélye a kapcsolatotoknak, de csak akkor, ha a családot vagy egyedül látogatod, vagy max. évente-kétévente egyszer csináltok együtt valamit. vagy soha.
2014. nov. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom a férfit. Hasonló helyzetben én is voltam. A családom sokszor gerjeszt olyan vitákat amiktől fölöslegesen feszült lesz a légkör. Nem is mertem hazavinni fiút, mert féltem hogy megijesztik, vagy bunkó vicceket engednek meg maguknak, vagy poénból rajtam viccelnek, rólam mondanak kellemetlen dolgokat. Amikor végül hazavittem valakit bemutatni rájöttem hogy jogos volt a félelmem. Szerencsére volt olyan mély a kapcsolatunk hogy ez nem befolyásolt minket. A kapcsolat azért maradt tartós, mert a város másik felében lakunk.
2014. nov. 8. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!