Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy apasági...

Mennyibe kerül egy apasági vizsgálat? Szerintetek is csináltassam meg?

Figyelt kérdés

Terhes vagyok, kicsivel több mint 2 hónap múlva szülök. Tudom, hogy van olyan dns vizsgálat is, amit magzatvízből csinálnak, de a babát nem akarom veszélyeztetni, úgyhogy maradnék a hagyományos módszernél, miután már megszületett.

A párom kételkedik és meg szeretném nyugtatni. Pár hónapja megcsaltam (nem feküdtem le a másik férfival, de flörtöltünk, csók is volt köztünk és ezt titkoltam és hazudtam neki róla), ami kiderült, akkor tartottunk egy kis szünetet. Miután összeültünk megbeszélni, kibékültünk, de rögtön a békülésünk után ki is derült, hogy terhes vagyok. Ő igazi jó apa típus, már várja és tervezgeti mi hogy lesz, tényleg már most szereti. De múltkor láttam rajta, hogy rossz kedvű, kérdeztem, nagy nehezen elmondta, hogy azt álmodta, hogy nem az övé a baba és hogy ezt előhozta a már amúgy is meglévő kételyeit, hogy nem tud egy megcsalásról vagy hogy mégis lefeküdtem azzal a másik férfival és akkor nem övé a gyerek. Ez nyilván fáj nekem, de 100%-osan megértem őt ebben a helyzetben. Ő nem mondta, hogy szeretne apaságit, mert hogy most már bízni szeretne bennem és a gyerekvállalást ne egy ilyennel kezdjük, de szerintem meg kellene csináltatni, hogy ne az legyen benne folyton, hogy a gyereken azt nézze hogy hasonlít-e rá vagy nem, meg hogy teljesen a magáénak érezze. Inkább az elején legyen egy kis kellemetlenség, mint éveken át gyűljön ez benne. Én tudom, hogy mással nem feküdtem le, de ezt csak ezzel tudnám neki bizonyítani. Vagy hagyjam inkább a bizalomra a dolgot?


2014. nov. 5. 22:29
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
De több százezrünk nincs most rá. Nem nyomorgunk, de azért ennyi fölös pénzünk nincs. Még majd utána járok.
2014. nov. 5. 22:47
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt 37900

2014. nov. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
27%
Remélem, hogy nem az övé a gyerek. Sokba kerülne 18 évig fizetni egy csúnya ballépés miatt.
2014. nov. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Én tudom, hogy csak az övé lehet, szóval ez csak az ő megnyugtatásáért lenne. Olyan lehetőség nincs, hogy nem az övé, úgyhogy semmiképp se fizetne 18 évig zabigyerek után.
2014. nov. 5. 23:27
 15/17 anonim válasza:
79%
Igen csinaltasd meg mindenkepp
2014. nov. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
29%

[link]


De azért azt megemlíteném, hogy ez csak annyit jelent, hogy tőle van a gyerek, azt nem bizonyítod, hogy lefeküdtél-e mással. Tehát ezzel bizalmat helyreállítani nem lehet.


Biztos jó ötlet gyereket szülni egy férfinak, ha nem rá vágysz, és mással flörtölsz, meg csókolózol? Nem irigylem a kiscsávót, ilyen klímába beleszületni.

2014. nov. 6. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Amit a bíróság rendel el az a nagyon drága, mert akreditált laborban kell..stb, más, amit magatoknak sináltok ugyanúgy oké, csak bíróságon nem lehtne hasznalni, amire nalatok nincs is szükség..

Seintem is beszelj a pároddal, hgy az övé, nem feküdtél le mással, és szeretned ha megnyugodna, ezrt menjetek el megcsinalni..

Lehet ezek után azt mondja ne dobjátok ki a penzt, vagy ha már felajanlottad megcsiltatja.

Szerintem minden pasinak kelelne hogy járjon egy ingyenes, ők sosem tudhatják, hogy az övek-e agyerek, mig mi nők megszüljük, egyertelmű ( bizalom ide vagy oda)

2014. nov. 6. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!