Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy apasági...

Mennyibe kerül egy apasági vizsgálat? Szerintetek is csináltassam meg?

Figyelt kérdés

Terhes vagyok, kicsivel több mint 2 hónap múlva szülök. Tudom, hogy van olyan dns vizsgálat is, amit magzatvízből csinálnak, de a babát nem akarom veszélyeztetni, úgyhogy maradnék a hagyományos módszernél, miután már megszületett.

A párom kételkedik és meg szeretném nyugtatni. Pár hónapja megcsaltam (nem feküdtem le a másik férfival, de flörtöltünk, csók is volt köztünk és ezt titkoltam és hazudtam neki róla), ami kiderült, akkor tartottunk egy kis szünetet. Miután összeültünk megbeszélni, kibékültünk, de rögtön a békülésünk után ki is derült, hogy terhes vagyok. Ő igazi jó apa típus, már várja és tervezgeti mi hogy lesz, tényleg már most szereti. De múltkor láttam rajta, hogy rossz kedvű, kérdeztem, nagy nehezen elmondta, hogy azt álmodta, hogy nem az övé a baba és hogy ezt előhozta a már amúgy is meglévő kételyeit, hogy nem tud egy megcsalásról vagy hogy mégis lefeküdtem azzal a másik férfival és akkor nem övé a gyerek. Ez nyilván fáj nekem, de 100%-osan megértem őt ebben a helyzetben. Ő nem mondta, hogy szeretne apaságit, mert hogy most már bízni szeretne bennem és a gyerekvállalást ne egy ilyennel kezdjük, de szerintem meg kellene csináltatni, hogy ne az legyen benne folyton, hogy a gyereken azt nézze hogy hasonlít-e rá vagy nem, meg hogy teljesen a magáénak érezze. Inkább az elején legyen egy kis kellemetlenség, mint éveken át gyűljön ez benne. Én tudom, hogy mással nem feküdtem le, de ezt csak ezzel tudnám neki bizonyítani. Vagy hagyjam inkább a bizalomra a dolgot?


2014. nov. 5. 22:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%

40-50 ezer forinttól van már.

Például itt: [link]

2014. nov. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ez még nem is annyira vészes, azt hittem 100 fölött van.
2014. nov. 5. 22:34
 3/17 anonim ***** válasza:
8%
Ha te biztos vagy magadban, gyõzd meg a férjedet, te is szép kis nõ vagy.Ja most látom,hgogy csak a párod.
2014. nov. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%

Ebben az esetben, ha te megcsaltad (még ha nem is feküdtél le vele) ő megbocsátott, és melletted maradt, valamint a gyereket is vállalja, szerintem tartozol neki annyival, hogy biztos lehessen a szavadban. A jövőben bármikor történhet még olyasmi, ami miatt meginog benned a bizalma, és olyankor mindig előjön majd a mumus, hogy vajon tényleg tőle van-e a gyerek. Sőt, az is lehet, hogy tudat alatt így is tartana tőle egy kis távolságot, látszik az álmaiból, hogy valahol foglalkoztatja a dolog.

Én úgy tudtam, az apasági 100e körül van, de legyen igaza az elsőnek. A bizalom megér ennyit is. Tesztet szerintem magzatnál csak indokolt esetben csinálnak, mert nagyobb a kockázat, de születés után én azonnal megcsináltatnám. Beszélnék a férjemmel, hogy én ezt szeretném, még ha nem is várja el. Nem magam miatt, hogy bennem bízzon jobban, hiszen akkor is lefeküdhettem volna akárkivel, ha az övé a gyerek, de fontos, hogy 100%-ig biztos lehessen benne, hogy tényleg a sajátját neveli.

2014. nov. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Becsületes lenne tőled ha megcsináltatnád. Ezzel talán végleg visszanyernéd a bizalmát és 100 százalékosan meg is nyugatnád. Szerintem is csináltasd meg!
2014. nov. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
Csináltasd meg, akkor legalább megnyugszik a párod.
2014. nov. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem csináltasd meg. Ha tényleg nem lehet más az apja, akkor legalább a gyerek-kérdés meg van oldva, de a bizalom nem biztos, hogy visszajön ennyitől.
2014. nov. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem is csináltasd meg az ő lelki békéje miatt.
2014. nov. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
12%
több száz ezer ami ez alatt csak átverés
2014. nov. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is így gondoltam. Még ha nem is várja el, a gyerek érdekében szerintem is meg kell csináltatnom.
2014. nov. 5. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!