Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondanátok el egy...

Hogyan mondanátok el egy fiúnak, hogy tetszik, neked, de tényleg nem rámenősen, hanem aranyosan?

Figyelt kérdés

Tehát tetszik egy fiu, egyidős velem(neki más tetszik) de mégis szeretném ha tudná hogy bejön nekem(nagyon) de azt nem mondanám el neki, hogy oda vagyok érte, csak, hogy kedves aranyos vicces, stb, de nem úgy szeretném, hogy a szemébe mondom, csak éreztetni akarom vele, nem tudom az elég ha sokat mosolygok rá és többet beszélünk? Lehet még esélyem ha neki más tetszik de annak a lánynak ő nem tetszik viszont nagyon tukmálják rá a fiút a barátnői. Nem mondanám, hogy bejövök neki, max csak kicsit szimpinek tart. Segítsetek légyszi! Ez olyan nehéz helyzet beszélgetek én vele(nem olyan sokat, mert nem merek úgy nagyon közeledni hozzá mert neki más tetszik)csak mindig elpirulok a beszélgetés közben annyira, hogy még a barátnőm is megjegyzi., hogy vörös vagyok mint a rák, ja és rám fagy a mosoly. Ez a fiú az osztálytársam, és az osztályból lányok közül senkinek nem jön be (csak barátként) nekem pont őt kellett kifognom, légyszi segítsetek, hogy éreztessem vele, hogy bejön de mégse a szemébe mondjam.

Előre is köszi! :)


2010. jan. 26. 19:48
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani, hogy napról napra egyre jobban szeretem, tetszik,egyszer még régebben, volt olyan, hogy 1.5 évig tetszett így egy fiú úgy, hogy SEMMI esélyem nem volt nála.
2010. jan. 26. 19:52
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejössz!Ha részedről is akkor találkozhatnánk és megismerkedhetnénk!
2010. jan. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, főleg, hogy most más tetszik, de nagyon jól esett, hogy így tetszek valakinek, mert még nem igazán jöttem be senkinek, mert nagyon göndör a hajam, az idősebbek azt mondják, hogy bárcsak ilyen lenne nekik, de a fiataloknak mindig csak a vasalt haj tetszik, egyébként kinézetre normális alkatú sovány(izmos, egy picit) lány vagyok, sajnos szemüveges. De az a gond, hogy nem tudom hol laksz, hány éves vagy stb. nekem meg egyébként tetszenek az olyanok akik lemerik ide írni hogy bejön nekik valaki tényleg nagyon jól esett :), de nem hiszem, hogy szóbajöhetne, tényleg bocsi. :(
2010. jan. 26. 20:45
 4/9 A kérdező kommentje:
De végül is szerintem a kinézet nem számít, nekem csak azért nem jöhetne szóba mert így látatlanba bizonytalan vagyok, még egyszer bocsi :(
2010. jan. 26. 21:15
 5/9 anonim ***** válasza:

Háát!

Én csábosan mosolyognék és oda adnám neki a mobilom, hogy írja bele a számát.

Ha nincs mobilod, akkor nézz rá csábosan, szexisen mosolyogj, amikor beszélgetsz vele. Észre fogja Ő venni, hogy bejön neked.

2010. jan. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
szemüveges, göndör hajú lányok a gyengéim. a legeslegszebbek.
2010. jan. 27. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi, a csábos mosoly azt elkezdtem, de nem igazán veszi a lapot,

04.14-esnek, hány éves vagy ? :) és köszi, örülök, hogy tetszik a göndör haj:)

2010. jan. 27. 17:53
 8/9 A kérdező kommentje:
Mindegy egyébként, bocsi, de most más tetszik, és nem szeretnék most ilyen ismeretlen kapcsolatot, majd lehet, hogy valamikor egyszer összehoz minket a sors :),de most még nem, tényleg bocsi.:(
2010. jan. 27. 19:02
 9/9 anonim válasza:
kb. 2x annyi, mint te lehetsz, ha vannak osztálytársaid. ;)
2010. jan. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!