Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok ha ti is...

Mit csinálnátok ha ti is tudnátok amit nem kéne?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm 42 éves tanár családja volt gyerekkel és a feleségét megcsalta egy (15vel fiatalabb mit a pali)lánnyal kb 10 éve . A lányt meg most diák lányokkal csalja, vagyis olyan lányokkal akik kb 25 évvel fiatalabbak. Elvileg ezt nem is kéne tudnom. De nem akarok köpni mert nem az én dolgom. másfelöl meg nagyon sajnálom a csajt, meg akiket kihasznál. De egyébbként sosem bukik le. Évekóta ezt csinálja. De én meg jóban vagyok vele, és ő se szól bele az én dolgomba. Egyébbként kedves csak túl erkölcstelen.
2014. okt. 31. 15:22
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
16? ezt komolyan gondolta?
2014. okt. 31. 15:39
 12/19 A kérdező kommentje:
Nem én fogom megtanítani, de figyelembe vehetné, hogy naivak a diákok és nehogy beleszeressenek vagy vmi. Ha egyéjszakás kalandokat akar oké, de ne olyanokkal akik bőven a lánya lehetne.
2014. okt. 31. 15:42
 13/19 anonim ***** válasza:

te is tudod hogy nem a te dolgod.

nekem is nehéz elfogadni ha rájövök hogy egy ismerősöm csalja a párját, akit szintén ismerek. de ez van, nem fér bele az én értékrendembe. de ettől még nem okoskodok bele más életébe. úgy rontja el mindenki aki akarja .

2014. okt. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Majd te megóvod az emberiséget a "helytelen erkölcsűektől"?

Minek képzeled magad?

Batman-nek??

2014. okt. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
nos, ez pedofilia, mivel gondolom középsulis tanár, ha egyetemi lenne, professzor lenne..hát...nem neki szólnék
2014. okt. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ha 17 évesekkel csal, akkor az nem pedofília. Viszont gondolom ezt sem néznék el az iskolában. A nő meg számíthatott rá.. Ha a pasi alkalmi kapcsolatokat akar, ám legyen, de akkor nem kellene mellette fix nőt tartani. Gerinctelen féreg az ilyen. És még fiatalokat tanít.. Kérdező, tegyél, amit akarsz. Ha elmondanád a nőnek, tedd. Ha az iskola igazgatójának, akkor azt tedd. Nem tartozol semmiféle felelősséggel mások tetteiért. Az ilyen gerinctelen férgek jóindulatára és bizalmára pedig nekem nem lenne szükségem.
2014. okt. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Sokan egyszerűen nem értik meg, hogy az élet nem fekete és fehér. A kapcsolatok sem. Hoonnan tudod, hogy miért csalta meg a feleségét? Honnan tudod, hogy nem szolgált-e rá? Honnan tudod, hogy a mostani csaj nem-e tud a kis kiruccanásokról, csak neki ez így kényelmes? Honnan tudod, hogy nem-e rossz a kapcsolatuk és mindketten félrekacsintanak, és csak a látszat miatt vannak együtt? Mindenki a saját életéért felelős, hidd el, akit megcsalnak, az általában tud róla. Csak kényelmes úgy tenni, mintha nem.
2014. okt. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nem szólók bele meg semmi tiszteletben tartom ez az ő dolga. De én érzem magam kellemetlenül helyette, hogy mindenkit átver, és sose bukik le. Pedig bele gondolhatna abba mi van akkor ha véletlen mégis, akkor vége a karrierjének, mehet az utcára mert a suliban lakik. minden egy lapon van.
2014. nov. 1. 16:03
 19/19 A kérdező kommentje:
Sőt szerintem még sitre is kerülne.
2014. nov. 1. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!