Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok ha ti is...

Mit csinálnátok ha ti is tudnátok amit nem kéne?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm 42 éves tanár családja volt gyerekkel és a feleségét megcsalta egy (15vel fiatalabb mit a pali)lánnyal kb 10 éve . A lányt meg most diák lányokkal csalja, vagyis olyan lányokkal akik kb 25 évvel fiatalabbak. Elvileg ezt nem is kéne tudnom. De nem akarok köpni mert nem az én dolgom. másfelöl meg nagyon sajnálom a csajt, meg akiket kihasznál. De egyébbként sosem bukik le. Évekóta ezt csinálja. De én meg jóban vagyok vele, és ő se szól bele az én dolgomba. Egyébbként kedves csak túl erkölcstelen.
2014. okt. 31. 15:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Te most kit sajnálsz és miért?
2014. okt. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Szóval elvette feleségül azt, akivel a feleségét csalta, most meg azt is csalja. Hát ilyen a karma, a kiscsaj visszakapja az érzést, amit annak idején másnak okozott. A tanárbácsit meg majd mindegyik ott fogja hagyni és magányosan fog meggebedni vén korára.
2014. okt. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
64%

42 évesen ilyen jó kemény farkú pali, vagy csak szimplán tele van lóvéval?

Amúgy meg - mi közöd a más életéhez?

2014. okt. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
ne szolj bele más életébe. tesem örülnél az ő helyében. amúgy meg gyertyatartó szoktál lenni vagy hallotad ezt a pletykát? .......
2014. okt. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

"De én meg jóban vagyok vele, és ő se szól bele az én dolgomba."


Magyarul a bizalmába avatott, és itt bátorítást remélsz ahhoz, hogy visszaéljél a bizalmasan kapott infókkal?!

Nem te vagy a "kismocsok"?

2014. okt. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem vette feleségül a csajt
2014. okt. 31. 15:34
 7/19 anonim ***** válasza:

Mégis mi közöd van más életéhez??

Nincsen sajátod?!

2014. okt. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem tudja hogy tudok róla. De nagyon zavar amit ilyentéren csinál, am nem vagyunk bizalmasok. Nem szólók én sem bele ezt tiszteletbe tartom, de zavar.
2014. okt. 31. 15:37
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

"kedves csak túl erkölcstelen."


...és majd te megtanítod a "helyes erkölcsökre" a 16 éveddel?!!

2014. okt. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Képzel van sajátom, csak vannak olyanok akik a baráti körömbe tartoznak.
2014. okt. 31. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!