Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Abortusz kérdés- csak a nő...

Abortusz kérdés- csak a nő hibája?

Figyelt kérdés

Maradjunk annál a felvetésnél, hogy ez hiba. (Szerintem nem az, de a kérdés kedvéért tegyük fel.) Miért a nő hibája? Hol a pasi, aki felcsinálta? Ketten voltak ott! Többedik kérdésbe futok bele, ahol a későbbi pasik elhagyták a nőt, mert volt egy abortusza korábban egy másik kapcsolatból (vagy alkalmi kapcsolatból, a kérdés szempontjából mindegy.) De hol a pasi felelőssége?


Nyugtassatok meg, hogy ez már nem az a kor! Ennyire nem lehetnek begyöpösödöttek az emberek! Ha az egyik felet hibáztatjuk, akkor a másikat is kellene, nem?


2014. okt. 27. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Mindket fel tehet rola ha a terhesseg letrejon. Szerintem aki amiatt mert a parjanak volt egy abortusza egy korabbi kapcsolataban es elhagyja az nem szereti.
2014. okt. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sokaknak erkölcsileg nem fér bele, és én még ezt is képes vagyok felfogni és elfogadni, bár egyet nem értek vele, de az a probléma, hogy ilyenkor valahogy mindig a nő lesz a vétkes, rajta csattan a dolog, őt hagyják el, őt tartják szívtelennek. De mondjuk a pasit elhagyja e a következő nője, felesége, ha kiderül, hogy az exnek abortusza volt, és a jelenlegi nő mondjuk abortuszellenes? A pasinak kötve hiszem, hogy ebből baja származna.
2014. okt. 27. 20:55
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Mivel egy férfi a nőtől akarna valamit, és nem annak előző párjától, így ő kerül előtérbe. A férfiak pedig, akik esetleg az előző párjukat "elzavarták" abortuszra, könnyen titkolhatják ezt a lépést, így nem akadnak fenn azoknak a nőknek a szűrőjén, akiknek ez erkölcsileg nem klappol (ugye a nő testén végzik a beavatkozást, neki lesznek orvosi papírjai róla, ő nem tagadhatja le olyan könnyen, mint a férfi, akivel összehozták a gyereket). Ezért gondolom azt, hogy a szexualitás elsősorban a nő rizikója, nagyon legyen ott az esze, hogy kivel, hogyan csinálja.
2014. okt. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Mert a nőket az aljatársadalom jobban szereti mocskolni.
2014. okt. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
4+ A férfiak meg mindig is gyávák voltak, akkor amikor felelősségvállalás van porondon. Ők csak a saját bőrükkel vannak elfoglalva, és meghagyják a nőnek, hogy egyedül viselje el azt amit az aljatársadalom skandál. Eszük ágában nincs a nővel közösen vállalni a skandálást, ahhoz gyengék.
2014. okt. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
4+Még akkoris gyengék, ha tudatosan ejtették teherbe az adott nőt. Mert hogy ilyen is van.
2014. okt. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
33%
Pasi a pasit nem hagyhatja el mert volt abortusza a pasi csak a nőt tudja. Így teljesen értelmetlen a kérdés. Van akinek az fontos, hogy felesége szőke legyen, van akinek az, hogy jól főzzön, van akinek a mell, van akinek az anyáskodás kell, és van olyan férfi akinek olyan nő kell akinek nem volt abortusza. Szerintem ezzel semmi gond nincs, mindenki más, az a lényeg hogy megtalálja a megfelelő partnert.
2014. okt. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
Látom, sikerült jól megertened a kérdést utolsó. Ehhhh...
2014. okt. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%

" a pasi, aki felcsinálta?"


"Nyugtassatok meg, hogy ez már nem az a kor! Ennyire nem lehetnek begyöpösödöttek az emberek!"



Te viszont még bőven abban a "kor"-ban élsz, és eléggé "begyöpösödött" lehetsz, ha neked egy szeretkezés egyenlő a "felcsinálással"

Az Isten mentsen meg mindenkit az ennyire "begyöpösödött" nőktől!!

2014. okt. 28. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kedves 9-es. Azon emberek döntő többsége, akik elítélik az adott nőt, úgy emlegetik az eseményt, hogy felcsináltattad magad. Sajnálom, hogy ez bántja a lelkedet, de nem vagy egyedül, az enyémet is. Ehhez szerettem volna hű maradni. A kérdésből remélem látszik, hogy nekem mi a véleményem. És most lennél szíves a kérdésemre is válaszolni, vagy az a része a dolognak nem érdekel? :)


Köszönöm a válaszokat mindenkinek, mentek a zöldek, még ha nem is értettem egyet. :)

2014. okt. 29. 22:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!