Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ikerpárnak a Zoltán-Zoltána...

Ikerpárnak a Zoltán-Zoltána nevek?

Figyelt kérdés
2014. okt. 24. 17:23
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
70%
A Zoltán szép név, de Zoltána borzalom. Nagyon erőltetett, én nem is hallottam még ilyen névről. Esetleg Zola? Vagy Zsófia? Vagy Zita?
2014. okt. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
95%
A Zoltánát utálni fogja a lány. Esetleg Zoé? Zita? Zorka? Bár nekem nem tetszik hogy hasonlók legyenek a nevek. Jobban tetszik ha egyéniségként tisztelve vannak a gyerekek és mindketten szép nevet kapnak. A Viktor Viktória sem tetszene.
2014. okt. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
94%

nem értettem soha, miért kell az ikreknél még pluszban hangsúlyozni, hogy ikrek, így is hátrányban lesznek a nemikrekhez képest (pl. nincs "saját" szülinapjuk...)

itt nemrég azzal beszéltek le valakit a Zoltánáról, hogy felnőttként mindenki Zoltánnénak fogja hinni a gyereket.

2014. okt. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
81%
Akkor már inkább Zoltán és Zoé.
2014. okt. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
57%
Tamás-Tamara?
2014. okt. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
96%
Ciki, és giccses...
2014. okt. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
Nagy kics*szés a gyerekekkel. Nem elég, hogy ikrek, de még a nevük is ugyanaz legyen? A hideg ráz a férfinévből képzett női nevektől.
2014. okt. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
81%
A rokonságban is van egy ikerpár Alex és Alexa.. Furcsán nézett a rokonság mikor bejelentették, hogy mi lesz a gyerekek neve.
2014. okt. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
A Zoltán szép fiú név. A Zoltána nem szép lány név. Továbbá túl hasonlít egymásra a két név, szegény ikrek így is egész életükben azért fognak küzdeni hogy ők is egyediek legyenek, mint mások, nem nehezíteném meg a dolgukat egy ilyen névválasztással. Ragaszkodhatsz az azonos kezdőbetűhöz, ez jó ötlet, de térjen el a két név egymástól sokkal jobban. Arra is figyelnék, hogy a nevek beceneve se legyen hasonló. Pl. Tamás-Tamara, becenevük a Tomi/Tami. Nem lenne jó nekik.
2014. okt. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Te direkt akarsz kicseszni a gyerekeiddel? Biztos jót fog tenni nekik, ha annyira egy emberként neveled őket, hogy még a nevük is szinte ugyan az..
2014. okt. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!