Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy állítsam le a szüleimet...

Hogy állítsam le a szüleimet a témáról?

Figyelt kérdés
A szüleim mindenáron azt akarják, hogy nyáron csináljam meg a jogsit. De én nem akarom megcsinálni, mert egy csomó pénzbe kerül, és úgy sem vezetnék sehova. Egyfolytában azon veszekszünk, hogy milyen hülye vagyok, igenis csináljam meg. De én nem akarom megcsinálni, mert így is egy csomót költenek rám és nekem nem is kell jogosítvány, de nem hagynak békén!
2010. jan. 24. 01:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
82%
Én is így voltam vele,de aztán az egyetemen észbe kaptam, és megcsináltam,mert sajnos rá kellett jönnöm, hogy hogy muszáj, sose lehet tudni mikor kell, és sehol nem fognak várni fél évet, mire leteszem.Mert ugye ez nem megy egyik napról a ,másikra, ha az ember tanul/dolgozik mellette. Az se mellékes, hogy 100 Ft azért csak nagyon jó esetben elég rá, és ha a szüleid ezt kifizetik, köszönd meg, és csináld meg. Én a párommal jártam úgy, hogy látom, mennyit szenved amiatt, h nincs jogsija, és totál kínos, hogy tudna maszekolni, csak hát a szerszámokat,meg egyéb cuccokat biciklivel nem lehet mozgatni, meg különben is tök ciki,mikor pasi létére arra sem képes,hogy ha veszünk vmi nagyobbat,amit csak kocsival lehet elhozni, mindig másnál kell kuncsorogni, hogy ugyan vezesse már el a családi kocsit...ja, és azért úgy már a tanfolyamot se olyan egyszerű csinálni, hogy mindig másra kell a pénz,nehéz összeegyeztetni a munkával, kedvezményt csak diákoknak adnak...Én is csak nagyon ritkán vezetek, de kapaszkodj meg, még ügyvédjelöltnek is sokszor úgy kerestek embert,hogy jogsi kell...Sose lehet tudni, hogy mikor lesz rá szükséged, ne hagyd ki ezt a lehetőséget, hogy diákként a szüleid pénzéből megcsinálhatod!
2010. jan. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök jó dolog,ha a szüleid szeretnének neked ebben segíteni! Fogadd csal el nyugodtan! Manapság nem hátrány a jogsi,sose tudni mikor lesz rá szükséged. Nekem is segítenének a szüleim,de sajnos nincsen miből. Így nekem akkor lesz jogsim,ha megkeresem a rávalót. :) Úgyhogy tedd csak le! :) 21/L
2010. jan. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor megcsinálom, másnem arra jó lesz, hogy nem nyaggatnak..
2010. jan. 24. 12:14
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csináld meg, és örülj, hogy költeni akarnak rád. Sok fiatal nem engedheti meg magának, hogy ilyenre költsön, és ennyit!
2010. jan. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

Tegnap 01:35-ös vagyok, aki legyökérezett.


Bezzeg most már más a véleményed mi? Engem meg jól lepontoztál mert őszinte voltam. A jó k.urva életbe már!

2010. jan. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Bocs, de aki bunkó az megérdemli. Nem mindegy hogy adod el "gyökér". Különben, ha olyan nagyon kedves és hasznos lennél, egy magam hidd el nem tudnálak úgy lepontozni, ha akarnálak sem..
2010. jan. 26. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!