Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ruhában illik elmenni?

Milyen ruhában illik elmenni?

Figyelt kérdés

A férjemet és engem meghívtak egy karácsonyi vacsorára ott alvással. Egy angliai kastélyszállóban lenne az ünnepség.

Kérdeztük a vendéglátót milyen öltözékbe menjünk, miben illik lenni. A válasz az volt viccesen, hogy mindegy csak ne meztelenül menjünk..

Bevallom sosem volt érzékem a divathoz, sosem tudtam felöltözni rendesen. Most, hogy van túlsúly is rajtam (duci vagyok) így az öltözködésem kimerül egy farmer, és pólóban. De nem szeretnék farmerba menni. Segítenétek, hogy egy 40 éves duci nő milyen öltözéket viseljen?? Előre is köszönöm a segítséget.


2014. szept. 30. 19:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
anyumnak is kb ilyen az alakja, bár ő tőled egy tízessel idősebb, de ugyanez a stílus: póló, farmer, edzőcsuka :). Én a sötét farmer+törpesarkú+szép blúz, blézer és ízléses smink, esetleg szép sál kombót javasolnám. Elegáns tud lenni nagyon, de mégse a kisestélyi a lazavacsin, nem öltözöl túl vele senkit.
2014. szept. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

nem tudom, miért ne vehetne föl ruhát, ha egyszer van dereka.

azoknak nem áll jól a ruha, akik alma alakúak.

egy ruha még nem túlöltözés.

viszont alulöltözni meg ciki.

hétköznapra is simán lehet ruhát venni.

egyébként ez egy karácsonyi vacsi, nem szalonnasütés, tényleg nyugodtan öltözz ki.

2014. szept. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!