Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ruhában illik elmenni?

Milyen ruhában illik elmenni?

Figyelt kérdés

A férjemet és engem meghívtak egy karácsonyi vacsorára ott alvással. Egy angliai kastélyszállóban lenne az ünnepség.

Kérdeztük a vendéglátót milyen öltözékbe menjünk, miben illik lenni. A válasz az volt viccesen, hogy mindegy csak ne meztelenül menjünk..

Bevallom sosem volt érzékem a divathoz, sosem tudtam felöltözni rendesen. Most, hogy van túlsúly is rajtam (duci vagyok) így az öltözködésem kimerül egy farmer, és pólóban. De nem szeretnék farmerba menni. Segítenétek, hogy egy 40 éves duci nő milyen öltözéket viseljen?? Előre is köszönöm a segítséget.


2014. szept. 30. 19:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
fekete vagy sötétkék estélyi + magassarkú
2014. szept. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Visszafogott, nem testhezálló ruhát, törpesarkú cipőt javasolnék, valami kényelmes kialakításút, pl. bőrt.
2014. szept. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Bocsi a kifejezėsemėrt* ducin* a ruha nem biztos hogy jol àll akkor inkabb szoknya bluz kulon szerintem...vagy ami nekem nagyon tetszik a szoknyanadràg fekete szinben*karcsusit*:)egy bluzal nem tul de legyan sarka a cipodnek ami egy kicsit megnyujt:))
2014. szept. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
egy elegáns nadrág V-kivágású felsővel és egy jól szabott blézerrel jó választásnak hangzik, egy törpesarkú cipővel.
2014. szept. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
36%
A fekete ruhára vennék egy elegáns blézert. Magassarkú és kalap. Angliában kötelező a kalap elitt társaságban. A kastélyszálló pedig elegáns hely...
2014. szept. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Linkelj egy képet, amin a nőnek olyan testalkata van, mint neked.
2014. szept. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én pl az elsőt venném fel, a pöttyös, fekete pántosat.

Veszel vagy bérelsz olyan fazonú ruhát, ami jól áll az alakodon, hozzá cipő+tatyó és kész.

Még mindig klasszisokkal jobb, mint a szoknya-ing kombó... brrrr

2014. szept. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A link lemaradt, bocsi :DD

[link]

2014. szept. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Kalap biztos nem lesz, mert bár kastélyban lesz a vacsora, de a kastély már szálloda, és pár ismerős elmondásából nem kell kiöltözni, mert inkább családias vacsora lesz.

Így a kalap és estélyi ruha felejtős.

Gondoltam fekete ruhára, de bevallom a fekete szín nekem olyan lehangoló..

Arra gondoltam, hogy se nem szűk se nem tág nadrágot vennék fel, és valami jó kis felsőt..

2014. szept. 30. 20:28
 10/12 A kérdező kommentje:

[link]


Olyan az alakom nagyjából mint a fekete mellényes lánynak.

2014. szept. 30. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!