Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fém mániás a férjem, mit tegyek?

Fém mániás a férjem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Úgy 2 éve kezdődött nálla a dolog. Talált az utcán egy szép rézdarabot. Azóta apránként elkezdett hulladékfémeket hazahordanleinte csak keveset, de mostanra már tele van agarázs a szemetével. Akkor telt be a pohár, mikor a gyerektől elvette a hulladékgyűjtésen az osztálytarsaitol összeszedett vasat. Van hogy órákig réz kabelekrol szedi le a borítast. A házba is behozta volna a kedvenceit, azt pedzegette hogy venne egy vitrint nekik a nappaliba. Mit csináljak vele, ez már beteges

2014. szept. 29. 22:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Azért ne törj pálcát a férjed felett. Egy oldalt linkelek, hogy más mire használja a hulladékfémet.

[link]


A férjed szereti ezt az anyagot, és be akarja olvasztani, hogy új dolgokat készítsen belőle. Ez azért nem ördögtől való foglalatosság.

Ku.zni meg kocsmázni is járhatna helyette. Szerintem ne haragudj ezért, hanem segítsd abba az olvasztóba. Ha másért nem, hát olvasztva kevesebb helyet foglal majd a garázsba. :)

2014. szept. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy hajlandó volna, de megpróbálom. Honnan szerzi: innen onnan összeszedi, barátja szerelő tőle nagy dobozokkal veszi a kábeleket, hibás alkatrészeket, lomtalanításkor mindig titkon szétnéz
2014. szept. 29. 23:00
 13/20 A kérdező kommentje:
Szép dolgokat nem csinál belőle, csak kell neki, halmozza mintha kincset gyűjtene
2014. szept. 29. 23:01
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Vitrinben akar kiállítani drótokat, meg vasdarabokat?
2014. szept. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ez nagy érték azt tudod? 1-2 jó akaró megtudja,és nézheted a garázsajtot.s a férjed a hobbyját.igaza van itt valakinek,a romák is rá vannak kattanva
2014. szept. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Dicsák hát mondom én is annak a rászista biztosúrnak hogy nem tolvaj vagyok hanem diógenész betegséges!

Hát és is csak a betegségem miatt gyűjtöm a színesfémet meg a kábelt!

2014. szept. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Igen, vitrinbe tenné
2014. szept. 29. 23:07
 18/20 anonim ***** válasza:
én is fémmániás vagyok add meg az elérhetőségét priviben!
2014. szept. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Ha majd egyszer megszorulnátok anyagilag,akkor adjátok le a méhtelepen.

Tudod,hogy mennyi a réz kilója?

Ha olyan sok van a férjednek,akkor egy kisebb vagyont gyűjtögetett össze.

2014. szept. 30. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Egyezz bele a vitrinbe! Mondd hogy a vitrint telerakhatja rézzel, de ami nem fér be a vitrinbe nem maradhat a házban. Jól gondolja meg mit szeretne a vitrinjébe tárolni. Akkor tömbösítve is több fér bele, mint kacatonként.
2014. szept. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!