Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok, akiket a férjük tart...

Azok, akiket a férjük tart el, nem félnek attól, mi lesz, ha egyedül maradnak?

Figyelt kérdés
2014. szept. 29. 17:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Jelenleg a férjem tart el, de nem, nem félek. Nem a semmiből maradtam itthon, és a jég hátán is megélek, ha szükség lenne rá, akár egyedül is eltartom a gyerekeimet. Nem butaságból vagyok itthon és tart el, hanem az élet most épp így hozta, a pici babánknak szüksége van rám itthon.
2014. szept. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Ma nagyon fárasztóak ezek a férjed tart el kérdések.Na és??Nekem spec tök mindegy ki mit csinál vagy nem.
2014. szept. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem, a szüleim élnek és támogatnak, ha kell. Tudom, ők sem örök életűek. Ha olyan helyzetben lennék melóznék a gyárban 12 órákat, de szerencsére nem vagyok olyanban.
2014. szept. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Sajnálod, hogy téged nem tart el senki? Ezért van már 20x ez a kérdés?
2014. szept. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem, tényleg kivàncsi vagyok rà.Aha, szoval, ha a férj nem lesz, akkor ott vannak a szülök.értem.
2014. szept. 29. 17:29
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
De ha belegondolsz, most ha dolgozol is, akkor is kerülhetsz ilyen helyzetbe. Se férj, se munka.
2014. szept. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Mielőtt a férjem eltartott előtte is dolgoztam,ha nem tart el,majd ismét dolgozni fogok,az én szakmámban mindig lesz munka.
2014. szept. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont úgy élünk meg, ahogy te, kedves kérdező! Dolgozni fogunk.
2014. szept. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedre válaszolva: DE! Félek és rettegek,hogy mi lesz! Nem attól,ha elhagyna,mert akkor majd csak kirángatnám magamat a bajból így vagy úgy! Én inkább attól félek,ha ne adj isten meghalna,mert akkor se kedvem se lelki erőm nem lenne semmiféle túlélési küzdelemhez!
2014. szept. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 zabmester ***** válasza:
56%

Mi most azon vagyunk, hogy összejöjjön a második babánk, utána mondhatni eltartott leszek, mert úgy tervezzük, hogy a három év letelte után sem megyek vissza dolgozni.

De nem félek attól, hogy mi lesz, ha esetleg egyedül maradok. Majd akkor elmegyek dolgozni újra. Voltam már egyedülálló, tartottam el magam önerőből, azzal sem volt semmi bajom. Mellesleg ha majd itthon maradok, akkor sem úgy tervezem, hogy nem lesz semmi jövedelmem, szeretném kipróbálni magam más területen, csak ezzel úgy vagyok, hogy nincs baj, ha esetleg mégsem jön be a dolog.

2014. szept. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!