Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki milyen családban él most?...

Ki milyen családban él most? Milyen a helyzet?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy pl.

- szülőkkel élsz még,

- pároddal,

- férjeddel/feleségeddel és gyerekekkel

- egyedül,

stb.


És milyen az otthoni helyzet most?


Nemet és kort is írjatok!


2014. szept. 25. 12:31
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Külföldön élek a párommal. Mindenünk megvan, nincsenek súlyos anyagi gondjaink, mégis nagyon sok mindenen szeretnénk változtatni. Egyikünk sem szereti a munkahelyét, és nem is keresünk jól, szóval szeretnénk váltani (persze nem egyszerre). A lakás amit bérelünk iszonyatosan kicsi és iszonyatosan drága, szintén szeretnénk váltani. Gyereket is szeretnék már. Szóval, nem rossz a helyzetünk, de sok a terv, és fel kellene állítani egy sorrendet, megpróbálni előrelépni.
2014. szept. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
És csak nő van ... durva.
2014. szept. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül élek, nagyon magányos vagyok esténként, amikor az üres lakás fogad.Anyagilag nincs problémám.

A szüleimmel nem nagyon osztok meg semmit, mert nem értettük meg egymást sosem,ritkán beszélünk :)

28N

2014. szept. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Párommal és szuper. Jó, vannak hullámvölgyek, de vita szinte soha, és igyekszünk mindent megoldani.


25L

2014. szept. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Kulfoldon elunk.hazasok vagyunk termeszetessen , gyakorlo hivok

Mindketten sajat vallalkozasban dolgozunk.

Mozaik csalad vagyunk sok gyerekkel 20 es 6 kozott.

Sokat dolgozunk de minden heten egy este kozos.

Ezen kivul vegzunk onkentes munkat is heti egy delelott.

2014. szept. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
76%
Szüleimmel. Nagyon jó az itthoni helyzet, imádom őket. A tesóim már elköltöztek, van, amelyiknek családja is van, de gyakran járnak haza, mert hiányoznak nekik a szüleink, ők is szerettek itthon élni. Anyagilag teljesen átlagos színvonalon élünk, elvagyunk. Semmi luxus, de panaszkodást se nagyon hallani. A szüleinket nem zavarja, hogy sokáig itthon maradunk, egyik bátyám 26 évesen ment el, előtte főiskolára, majd mesterképzésre járt, mellette dolgozott, gyűjtött az elköltözésre. Én elméletileg fél év múlva költözök, ennek örülök is, meg nem is. Vágyom is arra, hogy egyedül éljek, de nagyon rossz lesz itthagyni őket, minden nap egy élmény velük, folyamatosan bolondozunk, rengeteget beszélünk, stb. 20/N
2014. szept. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

szüleim már nem élnek, én a legjobb barátommal (nem a pasim!!!) élek együtt egy albérletben, igazából nincs partnerem, férjem és gyerek sem.... remélem egyszer ez megváltozik :)Mondjuk 1-2 éven belül.

39/N

2014. szept. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Párommal élek már egy éve.

Nagyon jó a helyzet, nyugodtság van és harmónia, kívülről még unalmasnak is tűnhet. Én nagyon jól érzem magam ebben.

L23

2014. szept. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!