Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek el fognak minket...

Szerintetek el fognak minket fogadni?

Figyelt kérdés

A barátom 10 évvel idősebb nálam és mezőgazdasággal meg állattenyésztéssel is foglalkozik. Nem áll most túl fényesen anyagilag (ennek megvan az oka, amiről nem ő tehet, de nem akarok bővebben írni erről mert nem akarom, hogy valaki ránk ismerjen) mi pedig a középrétegbe tartoz(t)unk. Apukámat szerintem nem zavarja, hogy így választottam mert fogékony ő is az efféle életre, viszont anyukám és a nővérem nem nézi jó szemmel szerintem. Igaz anyukám még nem mondott semmi rosszat erről de vahogy úgy érzem nem akarja, hogy én is ilyen "falusi" körbe kerüljek, pedig engem igazából mindig is ez vonzott. Nem az, hogy gumicsizmában nyakig lépkedjek a trágyában, értsetek jól. A nővérem meg is mondta nekem, hogy ő nem szeretné ha vele maradnék, mert szeretné ha többre vinném meg kitörnék ebből az életből. Picit rosszul esett amit mondott de nem haragszom rá. Attól, hogy a barátom ilyen környezetben lakik, okos és intelligens. Én meg azt kezdek az életemmel amit akarok, nyilván megpróbálom a legtöbbet kihozni belőle. Tudom, mindenki ezt szokta mondani de úgy érzem ő nekem való, szerintem összeillünk és engem sose érdekeltek az anyagiak. Nekem maga az ember a fontos.

Szerintetek el fognak fogadni minket? 10 hónapja vagyunk együtt.


2014. szept. 15. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudhatjuk.
2014. szept. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Talán, ha látják, hogy boldogok vagytok együtt, és boldogultok.

Falun élni szerintem amúgy pont a "trágyában lépkedés" miatt van értelme élni, a magad által megtermelt élelem szerintem nem az a kategória, amit szégyellni kellene...

2014. szept. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szeretnek téged, szóval szerintem el fogják fogadni. Hisz azt akarják, hogy boldog legyél, és ha vele vagy boldog, akkor hajrá! Drukkolok nektek! :)
2014. szept. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A paraszti életet nem lenézni hanem tisztelni kell. Mindenki azt csinálja amihez ért nem akarhatod, hogy iratkozzon be informatikára az egyetemen. Vannak időszakok másnál is, amikor nem megy jól a szekér. Pláne vállalhatod, ha neked szimpatikus ez az élet. Nem mindenki szereti hallgatni, hogy milyen az időjárás, vagy, hogy sikerült a vetés. Ettől még dolgozhatsz más területen.
2014. szept. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy el fognak-e titeket fogadni együtt, de ha nem, az már az ő bajuk lesz. No meg őket is minősítené.

Nagyon édesen írtad le a kapcsolatotokat meg a párodat :) Sok boldogságot kívánok Nektek!

2014. szept. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!