Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Aggódom.

Mit csináljak? Aggódom.

Figyelt kérdés

Lehet,hogy furcsa,hogy ezzel foglalkozom,de komolyan féltem a nővéremet. Akkor kezdődött ez az egész,amikor gyakorolt az egyetemre.


GYakran járt előadásokra,nyílt napokra. Megismert egy művészet-történészt,egy 40 év köröli férfit. Sokat beszélgettek. A nővérem elmondta,hogy mire készül. Ekkor állapodtak meg,hogy a férfi segít neki a felkészülésben. Csak apukám látta élőben,én mindössze egy fotóról ismerem.

Anyukám amikor a nővérem gyakrabban járt hozzá,eléggé gyanakvó volt. Nagyon sokat veszekedtek emiatt,volt hogy a nővérem napokig nem szólt hozzá. :'((( Egy ilyen veszekedés után mondta,hogy ő már felnőtt,és nem kéne ilyenekkel aggódnunk. Bár nekem is gyanús volt,h így örül mikor átmegy hozzá. Ami engm nagyon aggaszt az a ma délután:


Hazajövök a suliból,látom hogy a nővérem rántott húst csinál. Mondja,h ezekről egy szót se anyáéknak,mert akinek viszi azt ők utálják. Rögtön tudtam ki az!

Nagyon nem tetszik nekem ez a titkolózás,és nagyon rossz előérzetem van. Mit csináljak?


Egy aggódó húg


2014. szept. 12. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tudsz csinálni. Ha a nővéred egyetemre jár, vagy készül, valószínűleg már nagykorú. Nem akarom minősíteni a kapcsolatát, mindenesetre neki sem könnyű, ha titkolózni kell. Neked sem könnyű, mert ha elmondanád, árulkodás lenne, ha meg nem mondod el, a cinkosává válsz. Próbálj azért beszélni a nővéreddel, azt is említsd meg, hogy ez a titkolgatás Neked milyen rossz. Legjobb lenne, ha a szülők megbékélnének a helyzettel. Kitartás!
2014. szept. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért aggódsz? A nővérednek van egy idősebb pasija, aki anyukádnak nem szimpatikus.

Ez veled is könnyen megtörténhet majd, és nyilván nem esne jól, ha a nővéred ezen felbuzdulva rágná a füledet, hogy hagyd ott a srácot. Neked nem kell csinálnod semmit jelen helyzetben, ugyanis a nővéred magánéletéről van szó.

2014. szept. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ő dolga! Biztos kúrogatja magát a történésszel.
2014. szept. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban rágod magad a dolog miatt, mint a történet bármely más szereplője. Sok családban megesik, hogy a szülők nem fogadják el a gyerekük választottját, de ez korántsem jelenti azt, hogy mindig igazuk van. A korkülönbség két felnőtt ember esetében még semmit sem jelent. Te most egy tehetetlen helyzetben vagy, és senkinek nem használsz azzal, ha szétaggódod Magad. Ha el tudod engedni ezt a félelmet, sokkal több energiád marad akkorra, amikor lesz rá szükség.
2014. szept. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!